آقای نماینده! دست‌های توطئه را نمی‌بینی؟!
کد خبر: 1132072
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004kVE
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
فریدون حسن

در ایام و ماه‌هایی که فوتبالی‌جماعت همراه با جماعت فتنه‌گر و آشوب‌طلب هر کاری دلش می‌خواهد می‌کند و هر طور که می‌پسندد ارادت خود را به آن‌ها نشان می‌دهد، شنیدن حرف‌های عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حمایت از بازگشت علی کریمی به «آغوش مردم» بسیار تعجب‌برانگیز بود. محمود عباس زاده در حالی در مورد یکی از عوامل اصلی اغتشاشات و فتنه‌انگیزی‌های اخیر که وقتی به امریکا رسید، به همین مردم ایران توهین کرد از آغوش باز مردم برای پذیرایی از او حرف می‌زند که برخی همفکران کریمی در داخل همین حالا از هر فرصتی برای نشان دادن همراهی خود با معاندان استفاده می‌کنند. نمونه‌اش هم همین مسابقات این هفته لیگ برتر و همین ادا و اصول‌هایی است که از امثال رامین رضاییان و ارسلان مطهری دیده شد و همچنان هم از برخی دیگر دیده می‌شود.
جای سؤال است که نماینده محترم مجلس چگونه از زبان مردم در خصوص به آغوش کشیدن کریمی حرف می‌زند، در‌حالی‌که همین کریمی با «ربع پهلوی» پیمان بسته و به او وکالت داده تا بیاید و کشور را در اختیار امریکایی‌ها قرار بدهد تا آن‌ها اداره‌اش کنند.
باید تأسف خورد بابت این نگاه سطحی، باید غصه خورد بابت اینکه کسی در چنین جایگاهی توطئه آشکار بر علیه کشور و مردم ایران را نمی‌بیند یا اینقدر ساده از کنار آن می‌گذرد، در‌حالی‌که امروز دیگر پرده‌های نفاق افتاده و صف معاند و دشمن از صف دوست جدا شده است. معاندان این مردم و کشور با تبلیغات گسترده و به‌کار‌گیری یک جنگ ترکیبی رسانه‌ای برای امثال علی کریمی‌ها از مدت‌ها قبل برنامه داشتند و او هم با تمام توان در پازلشان قرار گرفت، اما گویا اینجا حتی باید برای برخی نمایندگان مجلس هم این توطئه آشکار را توضیح داد!
جناب عباس‌زاده توجه داشته باشید آن علی کریمی که با حمایت، دعا و اشک‌های شوق مردم شد بازیکن تیم ملی در همان تاریخ دفن شد. امروز با یک علی کریمی دیگر روبه‌رو هستید، یکی که برای نابودی این مردم و کشور دست اتحاد به دشمنان قسم‌خورده این آب و خاک داده است، همان‌ها که اموال این مردم را به تاراج بردند و حالا هم برای بازگشتن به تاج و تخت‌شان در حال ولخرجی آن هستند. اگر خیلی دوست دارید تا آغوشتان را برای امثال علی کریمی باز کنید تا مثلاً بهتر دیده شوید و محبوب همه باشید، خب راهش این نیست که کریمی را در آغوش بگیرید و نباید از آغوش مردم خرج کنید. چنین اظهارنظری از یک نماینده مجلس با این جایگاه باعث نگرانی است، به‌خصوص که اگر تمام تصمیمات و برخورد ها‌ی آقایان بهارستان‌نشین اینگونه باشد و به همین نحو با امنیت ملی و سیاست خارجی کشور برخورد شود و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنند. طی چند ماه گذشته امثال علی کریمی و برخی فوتبالی‌های دیگر در همنوایی و همصدایی با جریان فتنه‌گر و اغتشاش‌طلب چیزی کم نگذاشتند. این یک حقیقت آشکار است که دیده نشدن آن از سوی نماینده مجلس بسیار تأسف‌بار است، یعنی بهارستان‌نشینان این حجم توطئه و این دست‌های پیدای خیانت علیه مردم و کشور را نمی‌بینند که در آرزوی به آغوش کشیدنشان هستند؟!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار