جهاد تبیین از مهم‌ترین راه‌های خنثی‌سازی حربه‌های دشمن است
کد خبر: 1117917
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gov
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰
فرمانده نیروی هوایی ارتش:
امیر «واحدی» با بیان اینکه جهاد تبیین از مهم‌ترین راه‌های خنثی‌سازی حربه‌های دشمن است، گفت: پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش مهد پرورش خلبانانی غیور، توانمند و ولایی هستند و نقش‌آفرینی اساتید خلبان موجب عزت‌آفرینی و پرورش خلبانانی اسطوره‌ای می‌شود.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در پایگاه هوایی شهید نوژه همدان ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف این پایگاه با حضور در مراسم دانش آموختگی خلبانان هواپیمای f ۴ پایگاه هوایی شهید نوژه اظهار کرد: امروز ما بر این باوریم که پایگاه‌های نیروی هوایی ارتش هوایی جمهوری اسلامی ایران مهد پرورش خلبانانی غیور، توانمند و ولایی هستند و این مرهون تلاش اساتید و معلم خلبانانی است که همواره در پی دستیابی به نقطه عطفی در صنعت هوایی هستند و وجود چنین اساتیدی موجب عزت آفرینی و پرورش خلبانانی اسطوره‌ای می‌شود.

وی در ادامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب بخصوص شهیدان راه امنیت با اشاره به نقش خانواده‌های کارکنان در ارتقاء روحیه و توان رزم تصریح کرد: خانواده‌های کارکنان نقشی اساس در ارتقاء توان عملیاتی نیروی هوایی الهی و سربلندی ایران اسلامی دارند که بی تردید از درون چنین خانواده‌هایی جوانانی ولایی، خودباور و شجاع پدید می‌آید.

امیر واحدی افزود: بی شک تحقق وظایف و اهداف سازمانی در گرو حس امنیت و آرامش در خانواده است چرا که حس آرامش کارکنان در خانواده موجب افزایش روحیه مظاعف برای تحقق وظایف به نحو احسنت خواهد شد.

وی با اشاره به تکمیل دوره‌های دانش آموختگی خلبانان در این پایگاه خاطر نشان کرد: بحمدالله امروز شاهد فارغ التحصیلی خلبانان غیور این پایگاه هستیم که می‌توانند نقش کلیدی در حوزه‌های آموزشی داشته باشند لذا مسئولیت و وظیفه این عزیزان از امروز دوچندان خواهد شد و هر حرکت و رفتار آنان حتی در ابعاد کوچک بازتاب فراوانی در ذهن و روح شاگردان خواهد داشت بر همین اساس باید همواره توجه داشته باشند که شاگردان و جوانان به دنبال الگوگیری از آنان هستند و این الگوگیری باید با اصل اسلامی مطابقت داشته باشد.

فرمانده نیروی هوایی خطاب به معلم خلبانان حاضر در مراسم تاکید کرد: وظیفه اصلی شما عزیزان به عنوان استاد خلبان تربیت خلبانانی شایسته در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که مهم‌ترین خصوصیت آنان باید در منش، رفتار، کردار و گفتار آنان نقش ببندد لذا باید به شاگردان همچون فرزندان خود نگاه کنید که بی شک زمانی که این حس در وجودتان باشد مطمئنا نتیجه مطلوب حاصل خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از عوامل مهم موفقیت در بین اساتید محبوبیت است و این محبوبیت باید به نفع شاگرد باشد و به این معنی نیست که از خطای دانشجو بگذرید و یا آن را نادیده بگیرید بلکه محبوبیت آن است که به عنوان یک الگوی اسلامی و انسانی تجربه‌مند همواره بهترین راه را برای رشد و ارتقاء آنان پیش رویشان قرار دید.

امیر واحدی گفت: خداوند کسانی را که ایمان آورده و دارای علم هستند چندین درجه بالا می‌برد که بر همین اساس شما اساتید انسان‌هایی دارای درجه در نزد خداوند هستید پس با توجه به سنت پیامبر و راه حق ایشان باید هر آنچه را که فرا گرفته اید در اختیار شاگردان خود نیز قرار دهید.

وی در پایان افزود: امروز دشمنان به دنبال شبهه افزایی و ایجاد دودستگی در نظام هستند و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کاری دریغ نمی‌کنند لذا جهاد تبیین از مهم‌ترین راه خنثی سازی حربه‌های دشمن است که می‌تواند بینش جوانان را تقویت کرده و آنان را از خطرات احتمالی مصون نگه دارد.

منبع: دفاع پرس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار