پیگیری اختصاص ۴۰ هزار تن نهاده دامی برای کشاورزان و دامداران استان تهران
کد خبر: 1074397
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VUz
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳
مهدی شریفیان خبر داد:
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس گفت: با پیگیری انجام شده و موافقت وزیر جهاد کشاورزی نسبت به تخصیص ۴۰ هزار تن از محل ذخایر استراتژیک نهاده ذرت استان تهران به کشاورزان و دامداران اقدام می شود.
بهاره عشقی صابر

مهدی شریفیان، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در خصوص نتایج دیدار با وزیر جهاد کشاورزی در گفتگو با خبرنگار فارس در اسلامشهر، اظهارکرد: در دیداراخیربا وزیر جهادکشاورزی پیگیری مطالبات و مکاتبات قبلی که بخشی از آنها عملیاتی نشده بود، انجام شدو موضوعات مختلفی در حوزه های متنوع وظایف جهادکشاورزی مورد بررسی قرار گرفت.
وی افزود: همچنین در این دیدار مشکل واحدهای بزرگ صنایع سنگ، چوب و صعنت دامداری شهرستان اسلامشهر به اطلاع ساداتی نژاد رسید و دستور پیگیری ویژه برای موضوعات این حوزه ها صادر شد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: مسئله تامین نهاده های دامی برای دامداران و واحدهای دامی صنعتی استان تهران یکی دیگر از مسائل مطرح شده در این جلسه بود ،که با موافقت وزیر جهاد کشاورزی، تامین ذرت مورد نیاز برای تکمیل شرایط خوراک آماده دام، نسبت به تخصیص ۴۰ هزار تن از محل ذخایر استراتژیک استان تهران انجام خواهد شد.
انتهای پیام /۶۷۰۲۱

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار