دولت سیزدهم دولت کارآمد و پای کار است
کد خبر: 1070035
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004UMd
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷
نماینده مجلس:
رییس مجمع نمایندگان مجلس در آذربایجان شرقی با اشاره به ارزیابی ۱۰۰ روزه عملکرد دولت گفت: دولت سیزدهم دولت کارآمد و پای کار است و تلاش های فراوانی برای بهبود وضعیت انجام داده است.

محمدحسین فرهنگی  در نشستی با خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: دولت در هیچ موضوعی بی تفاوت نیست و زحمات زیادی را می کشد .

وی افزود: برای حفظ پایه پولی و تلاش برای افزایش حداقلی آن تلاش های خوبی انجام شده است تا روند امور به خوبی پیش رود اما افزایش شدید پایه پولی در اواخر دولت قبل موجب شده تا برخی اقدامات اعتباری منبع نداشته باشد و تحقق نیابد. 

فرهنگی ادامه داد: البته اقدامات دولت جدید بر پایه منطق بوده و حضور رییس جمهوری به صورت میدانی در بطن حوادث و در میان مردم موجب انتقال سریع مشکلات و رفع آنها می شود. 

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در خانه ملت در مورد عملکرد دولت در خصوص واکسیناسیون گفت: با آغاز به کار دولت سیزدهم روند واکسیناسیون به خوبی پیشرفته است و سرعت واردات در کنار تولید داخلی واکسن و واکسیناسیون عمومی در کشور بسیار چشمگیر است.

وی با تاکید بر اینکه انتصاب مدیران استان باید از افراد توانمند و همگرا با دولت استفاده شود، یادآور شد: رشد و توسعه آذربایجان شرقی از هر چیزی برای ما مهمتر است و هر انتقادی هم که داشتیم در حمایت از دولت بوده است. 

فرهنگی با اشاره به برخی انتصابات در وزارت علوم، گفت: شاخص و توانایی های علمی، توانمندی افراد و همسو بودن با دولت لازمه انتصابات در دانشگاه ها و وزارت علوم است تا تصمیم گیری در خصوص نظام پژوهش، ساختار علمی کشور و دانشگاه های معتبر  به درستی پیش برود که البته این نقد مورد توجه مسوولان قرار گرفته است. 

وی با بیان اینکه سوابق تنها معیار نیست، ادامه داد: عملکرد، بازدهی و کارآمدی مجموعه نیز باید در انتصابات مدیران مورد توجه قرار گیرد البته معتقد به دخالت در انتصابات و معرفی افراد نیستم ولی مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی علاقمند به انتخاب مدیران کارآمد برای توسعه استان است و به طور کلی معیارهای انتخاب مدیر باید مورد توجه مسوولان قرار گیرد. 

فرهنگی همچنین جدیت در مجموعه استان را مثبت دانست و روند رشد و توسعه استانی را خوب ارزیابی کرد و افزود: انتخاب استاندار کنونی به نفع استان شد که در آینده فواید آن را در حوزه های مختلف خواهید دید. 

وی همچنین در خصوص کنترل قیمت ها، تورم و ثبات قیمت ها گفت: اگر نقدینگی مدیریت و ارزش پایه پولی کنترل شود تورم هم قابل کنترل خواهد بود. 

برچسب ها: نماینده ، مجلس ، تبریز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار