حضور رئیس جمهور در بین مردم موجب امیدآفرینی می‌شود
کد خبر: 1066169
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004TMH
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: سفر‌های رئیس جمهور و هیئت وزیران پس از یک دوران رخوت مدیریت و عدم تصمیم گیری در میدان و تصمیم گیری در کنار مردم انجام می‌شود که قطعا با توجه به حضور میدانی اثرات مثبت فراوانی خواهد داشت.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سفر‌های استانی رئیس جمهور، اظهار داشت: هرچه تصمیم گیری و تصمیم سازی در مرکز باشد، مسئولان از واقعیت‌های زندگی مردم فاصله می‌گیرند.

وی افزود: ممکن است مسئولی تصمیمی را در مرکز برای منطقه یا بخشی از کشور بگیرد که اولویت نباشد، اما زمانی که در آن منطقه، شهرستان یا استان حضور و در جریان مشکلات آن شهر قرار می‌گیرند، متوجه می‌شود که آن موضوع اولویت آن بخش نیست؛ تا زمانی که مسئولی بین مردم نیاید متوجه اولویت شهر‌ها و شهرستان‌ها نمی‌شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه حضور رئیس جمهور و هیئت دولت در کنار مردم باعث امیدآفرینی شده است، گفت: متاسفانه رئیس جمهور در دولت قبل حتی چندین ماه هیئت دولت را به صورت ویدیو کنفرانس اداره می‌کرد و به هیچ جا سفر نمی‌کرد. در تهران هم ترددی نداشت و در جلسات شرکت نمی‌کرد. مردم هم نتیجه مدیریت از راه دور وی را درک کردند.

یوسفی ادامه داد: سفر‌های آقای رئیسی و هیئت وزیران پس از یک دوران رخوت مدیریت و عدم تصمیم گیری در میدان و تصمیم گیری در کنار مردم انجام می‌شود که قطعا با توجه به حضور میدانی اثرات مثبت فراوانی خواهد داشت.

وی با اشاره به دپوی ۵ میلیون تن کالای اساسی در گمرکات، بیان کرد: اگر مدیری در بنادر حضور می‌یافت و بازدید میدانی می‌کرد خیلی از مشکلات همچون کمبود و گرانی کالا‌های مورد نیاز مردم پیش نمی‌آمد.

وی تصریح کرد: تا مسئولی به استان‌های مختلف سفر نکند و مشکلات منطاق مختلف را بررسی نکند ایران را فقط در تهران و چند استان ببیند، توسعه‌ای که ایجاد می‌شود یک توسعه نا‌متوازن است.

نماینده مردم اهواز در مجلس تاکید کرد: البته شرایط اقتصادی کشور شرایط خاصی است که دولت باید با یک مدیریت مناسب منابع را به صورت درست توزیع کند تا توسعه متوازن ایجاد و به مناطق محروم رسیدگی شود.

یوسفی در پایان گفت: البته مسئولان باید تلاش کنند با انباشت مصوبات و وعده‌های غیر علمی موجب نارضایتی مردم نشوند.

منبع: تسنيم
برچسب ها: رئیس جمهور ، گمرک ، دولت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار