«عبادالله نظامی» به عنوان شهردار جدید اسکو معرفی شد
کد خبر: 1063308
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sc8
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳
«عبادالله نظامی» به عنوان شهردار جدید اسکو معرفی و حکم خود را از فرماندار این شهرستان دریافت کرد.

فرماندار اسکو در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید این شهر با اشاره به قدمت اسکو به لحاظ تاریخی و قدمتی، گفت: اسکو در تمام فصل‌های سال میزبان خیل عظیمی از گردشگرانی است که مشتاقانه برای بازدید از اماکن تاریخی، این شهر را به عنوان مقصد سفرهای خود انتخاب می‌کنند.

«بابک رضی‌منش» با قدردانی از شهردار سابق و سرپرست شهرداری اسکو، افزود: شهردار و شورای اسلامی این شهر در خصوص ساختن شهری آباد و توسعه یافته برای جذب گردشگران باید با هم تعامل زیادی داشته باشند.

شهردار و شورای اسلامی اسکو بازوان اجرایی توسعه شهر هستند

رییس شورای اسلامی اسکو نیز در این مراسم گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر با اکثریت آرای شهردار جدید اسکو را انتخاب کردند و معتقدیم که اعضای شورای اسلامی و شهردار به عنوان بازوی اجرایی ۶ نفری برای توسعه، عمران و آبادانی این شهر تلاش خواهند کرد.

«فاطمه مظفری‌اسکوئی» با اشاره به سابقه مدیریی اجرایی و عملکرد موفق شهردار جدید در رده‌های مدیریتی و توانمندی وی در آنها، افزود: امید است با حضور «عبادالله نظامی» اتفاق‌های خوبی در شهر اسکو روی دهد و این شهر به جایگاه واقعی خود برسد.

وی توجه به حوزه گردشگری، جذب سرمایه گذاری، راه‌اندازی کمیسیون سرمایه‌گذاری، تکریم ارباب رجوع و تلاش برای رضایت مردم اسکو را از برنامه‌های مهم شورای اسلامی شهر و شهرداری در دوره جدید اعلام کرد.

جلب رضایت مردم موجب مشارکت آنان در توسعه شهر می‌شود

شهردار جدید اسکو نیز در این مراسم گفت: توجه به امر مهم تکریم ارباب رجوع و رضایت مردم از اولویت‌های بنده و شورای اسلامی این شهر است و اگر برای جلب رضایت مردم تلاش شود، به طور قطع مشارکت مردم در امر توسعه شهر تحقق می‌یابد.

عبادالله نظامی، افزود: توجه به انضباط مالی و اداری، مدیریت شفاف، تعامل با ادارات سطح شهرستان و استان برای رفع مشکلات مردم، تلاش برای ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، رسیدگی به سیما و منظر شهری و ارتقا و حفظ جایگاه شورای اسلامی شهر و پرسنل شهرداری از دیگر اولویت‌های کاری من در شهرداری است.

برچسب ها: تبریز ، اسکو ، شهر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار