تسهیل روند پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا ضروری است
کد خبر: 1063062
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SYA
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:
آشتاب، پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از کرونا را امری مهم برای حفظ و حمایت از مشاغل آسیب دیده عنوان کرد: گفت: بانک ها باید در راستای تسهیل در روند پرداخت تسهیلات زمینه لازم را فراهم کنند.

به گزارش جوان از لرستان، «علی آشتاب»، امروز(31شهریور)، در جلسه کارگروه اشتغال و کارآفرینی لرستان اظهارداشت: پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در راستای حمایت از مشاغل انجام می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان افزود: تاکنون ۱۲ تا ۱۶ میلیون تومان وام ۱۲ درصد با بازپرداخت ۲۲ ماهه و ۲ ماه تنفس به به گروه‌های شغلی آسیب‌دیده ازکرونا به تعداد کارکنان واحدهای ثبت‌نام شده تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: در راستای ثبت نام برای دریافت تسهیلات متقاضیان با مراجعه به سامانه «کارا» می توانند نسبت به ثبت‌نام این تسهیلات اقدام کنند.

آشتاب خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات به منظور پرداخت مطالبات معوق نیروی کار بنگاه‌های اقتصادی و تهیه مواد اولیه و نیازهای کارگاهی است.

وی بر ضرورت تسهیل روند پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا از سوی بانک ها تأکید کرد و گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۵۸ فقره پرونده برای حفظ اشتغال ۲۴ هزار و ۶۸۱ نفر با اعتباری بالغ بر ۱۹۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

برچسب ها: آشتاب ، تسهیلات ، کرونا
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار