آینده کرونایی آرام‌تری برای کشور پیش بینی می‌شود
کد خبر: 1062364
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004SMu
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۱
معاون آموزشی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به کاهش بیماران مراجعه کننده به این بیمارستان، گفت: با توجه به افزایش واکسیناسیون فکر می‌کنیم وضعیت آرام تری در سه چهار ماه آینده داشته باشیم.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: پیام طبرسی، معاون آموزشی بیمارستان مسیح دانشوری درباره «آخرین وضعیت بیمارستان مسیح دانشوری»، گفت: خوشبختانه ورودی بیماران نصف شده و از ۴۵۰ بیمار آمار روزانه به روزی ۲۰۰ تا ۲۵۰ نفر رسیده است.

وی ادامه داد: البته این تعداد نیز خیلی زیاد بوده و نسبت به پیک‌های سوم و چهارم زیاد است؛ چون در اوج آن‌ها روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ نفر بیمار مراجعه می‌کردند، اما ما در این پیک تا ۴۵۰ عدد مراجعه بیمار نیز داشتیم.

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری با اشاره به نتایج مثبت افزایش سرعت واکسیناسیون، ابراز داشت: واکسیناسیون سرعت گرفته و به نظر می‌رسد با همین حجم واکسیناسیون و رعایت نکات بهداشتی دو سه ماه آینده وضعیت بهتری داشته باشیم.

طبرسی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به در پیش بودن فصل سرما پیش بینی شما از آینده کرونایی چگونه خواهد بود؟»، تصریح کرد:اگر پوشش واکسیناسیون به ۷۰ تا ۷۵ درصد برسد و رعایت نکات توصیه شده بهداشتی نیز حفظ شود، فکر می‌کنیم دیگر مشکل کرونا را به این صورت که در موج‌های کنونی داشتیم نداشته باشیم؛ البته به شرط اینکه جهش جدیدی در ویروس نداشته باشیم.

وی متذکر شد: خوشبختانه جهش مطرح لامبدا نتوانسته زیاد در دنیا غالب شود و سوش دلتا غالب است؛ در نتیجه فکر می‌کنیم وضعیت آرام تری در سه چهار ماه آینده داشته باشیم.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار