صادرات مهم ترین و موثر ترین ابزار در رفع مشکلات سیاسی در راستای پیشرفت توسعه پایدار اقتصادی است
کد خبر: 1056973
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qxx
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
کارشناس رسانه در استان اصفهان:
شهزاد بهادری گفت: شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فولادی کشور همواره نقش مهمی را در صادرات غیرنفتی با وجود تحریم‌ها توانسته در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین اصفهان، شهزاد بهادری کارشناس رسانه در استان اصفهان نوشت؛از آنجایی که رشد اقتصادی کشور به افزایش صادرات غیرنفتی مرتبط است  می‌طلبد تا دولتمردان با  برنامه‌ریزی های مناسب جهت رسیدن به یک توسعه پایدار، هماهنگی و همراهی بیشتری را در جهت تسهیل فعالیت‌های شرکت‌های خصوصی و نیمه خصوصی که در این راستا نقش تاثیرگذاری را بر عهده دارند در دستور کار خود قرار دهند .

شرکت فولاد مبارکه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فولادی کشور همواره  نقش مهمی را در صادرات غیرنفتی و ارزآوری کشور برعهده داشته و با وجود تحریم‌ها و تخریب های دشمن  توانسته به لطف و اراده پولاد مردان این مجموعه و مدیرانی آگاه و باتجربه در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

 شرکت فولاد مبارکه جدا از  تامین مایحتاج بازار داخلی توانسته در ایجاد اشتغال کشور تاثیر گذار  و در انجام مسئولیت های اجتماعی خود در این سالها بخصوص در شرایط بیماری سخت کرونا در کنار تیم سلامت کشورمان سربلند آزمون باشد.

  امروز در دنیا دیگر صادرات کالا صرفاً به عنوان یک فعالیت اقتصادی دیده نمی شود بلکه یکی از مهم ترین ابزارهای مهم و موثر در رفع مشکلات سیاسی و در راستای پیشرفت توسعه پایدار اقتصادی محسوب می‌گردد.

شرکت فولاد مبارکه در این سالها با بالاترین راندمان صنعت و معدن کشور، بومی سازی و رسیدن به افق چشم انداز ۱۴۰۴ را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

شرکت فولاد مبارکه با توجه ویژه  به استانداردهای جهانی در تولید محصولات  فولادی ، و جلب اعتماد بیش از ۴۰ کشور  در خصوص  صادرات محصولات غیرنفتی ، ارزآوری قابل توجه‌ ایی را درشرایط تحریم برای  کشور  به ارمغان داشته  و توانسته  در عمل پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر بلندترین قله‌های صادرات فولادی جهان به اهتزاز در آورد.

 نگاه به افق‌های روشن در راستای توسعه پایدار اقتصادی کشور و حضور مردان پولادین در این شرکت باعث شده  قطع وابستگی به واردات ورق گرم را در کشور شاهد باشیم ،طرح تحول دیجیتال، افتتاح طرح نورد گرم  2،بدون شک حاصل تعهد مردان خستگی ناپذیر و متعهدی است که همه عزم خود را جزم کرده اند تا بار دیگر به گفته مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

"تولید،پشتیبانی هایمان زدایی ها" جامع عمل بپوشند.

 شرکت فولاد مبارکه با تولید۵۰ درصد  از فولاد کشور و صادرات بیش از 1.5 تن محصول در سال به اقصا نقاط دنیا و حتی اروپا به  عنوان مهمترین و استراتژیک‌ترین کالای صنعتی جهان بعد از پتروشیمی بیشترین سهم را در صادرات غیر نفتی  بر عهده داشته و می تواند نقش مهمی را در ارزیابی آوری  و توسعه اقتصادی کشور در شرایط سخت تحریم ها ایفا کند.

لذا می‌طلبد دولتمردان، بستر توسعه صادرات غیرنفتی را برای شرکت‌های چون فولاد مبارکه، پتروشیمی و ..‌‌ هموارتر تر ساخته و برای حضور مقتدرانه کشور اسلامی مان ایران جهت کاهش وابستگی به صادرات محصولات غیرنفتی با  حذف موانع و کاهش تعرفه‌ها  سیاست ها و برنامه ریزی های مدون تری را اتخاذ نمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار