بدهی ۶۵ هزار میلیاردی شهرداری تهران برای کار‌های انجام نشده
کد خبر: 1054160
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QEa
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
منتخب شورای ششم تهران با اشاره به اینکه شهرداری کنونی حدود ۶۵ هزار میلیارد تومان بدهی برجا گذاشته است، گفت‌: این میزان بدهی با توجه به اینکه عملیات عمرانی جدی در شهر نبوده و کار‌های زیادی صورت نگرفته جای تعجب دارد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: پرویز سروری منتخب شورای ششم تهران درباره بدهی‌های مدیریت کنونی شهری اظهار داشت: بر اساس بررسی‌ها و گزارشات اولیه که به دستمان رسیده حدود ۶۵ هزار میلیارد تومان بدهی توسط مدیریت شهری کنونی در شهرداری تهران ایجاد شده است که رقم بسیار بالایی محسوب می‌شود.

وی افزود: زمانی که ما در دوره قبل مدیریت شهری را تحویل دادیم به صورت رسمی و مکتوب اعلام کردیم که ۱۸ هزار میلیارد تومان بدهی داشته‌ایم که این رقم با توجه به حجم عملیات‌های عمرانی گسترده، بسیار منطقی، قابل توجیه و قابل قبول بود.

منتخب شورای ششم تهران ادامه داد:‌ولی اکنون مدیریت شهری شهرداری را با ۶۵ هزار میلیارد تومان بدهی تحویل می‌دهد و این رقم با توجه به اینکه عملیات عمرانی جدی در شهر صورت نگرفته جای سؤال و تعجب دارد.

سروری تصریح کرد: بدهی‌های ایجاد شده به هیچ عنوان با کار‌های انجام گرفته همخوانی ندارد و به چه دلیل این همه بدهی برای شهرداری ایجاد شده است این موضوع باید بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه ناصر امانی یکی از منتخبین شورای ششم تهران مسؤول ارتباط و تعامل با مدیریت شهری کنونی در نظر گرفته شده است، گفت: قرار است ایشان بررسی‌های لازم را انجام دهد و پس از اینکه ارزیابی‌ها صورت گرفت اعلام می‌کنیم آیا اقدامات خلاف قانون بوده یا نه، ولی آنچه مسلم است اینکه به احتمال بالا شورای پنجم بدهی‌های زیادی ایجاد کرده و باید این زمینه با دقت بررسی شود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار