سکوت وزارت راه و شهرسازی درباره جابه جایی فرودگاه مشهد
کد خبر: 1045474
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NyU
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷
معاون استاندار خراسان رضوی
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: وزارت راه و شهرسازی درباره طرح جابه جایی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد سکوت کرده است.

سید کمال الدین میرجعفریان اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی درباره موافقت یا مخالفت با طرح جابه جایی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد هیچ اظهاری نظری تاکنون نداشته است.

وی با بیان اینکه از زمان حضور در استان نشست ها و جلسات زیادی پیرامون این موضوع با دستگاه های مرتبط انجام داده ایم، تصریح کرد: متولی موضوع فرودگاه ها وزارت راه و شهرسازی است و نماینده انها در استان یعنی اداره کل فرودگاه ها نیز تاکنون طرحی که مکان جدید فرودگاه مشهد را مشخص کند ارائه نکرده است و هنوز در مرحله مطالعات این طرح می باشند .

معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی افزود: به هرحال برای هرگونه جابه جایی این فرودگاه ابتدا باید نظر وزارت راه و شهرسازی اعلام شود که ما همچنان منتظر نظر آنها هستیم و در صورت موافقت با این موضوع از سوی تهران، هرگونه اقدامی که در استان لازم باشد را انجام خواهیم داد.

وی در مورد مکان شهرک فرودگاهی مشهد نیز گفت: در این باره هیچ گونه اطلاعی ندارم!!

میرجعفریان در مورد زمان افتتاح فرودگاه گناباد نیز گفت: در ماه های پایانی سال قبل قرارداد تکمیل  محوطه و دیوار کشی این فرودگاه که تا حدودی ناقص بود انجام شد.   

وی افزود: در صورتی که پیمانکاران به تعهدات خود در این پروژه در زمان تعیین شده عمل کنند انتظار می رود در شش ماهه اول سال جاری این فرودگاه افتتاح و خدمات رسانی به مردم را آغاز نماید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار