قتل یا حادثه؟
کد خبر: 1042602
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NEA
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۳:۰۰
تحقیقات درباره مرگ مشکوک پسر جوانی که پدر و برادرش مدعی هستند در حادثه‌ای به کام مرگ رفته است از سوی مأموران پلیس ادامه دارد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ظهر یک‌شنبه نخستین روز فروردین ماه قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۸۱ وردآورد از مرگ مشکوک پسر ۲۰‌ساله‌ای به نام فرشاد در یکی از بیمارستان‌ها با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند.

پدر پسر فوت شده در ادعایی گفت: چند سال قبل همسرم از من جدا شد و من همراه دو پسرم که دوقلو هستند زندگی می‌کردم. روز شنبه همراه یکی از پسرانم به بازار رفتم پس از خرید به خانه برگشتیم و سفره هفت‌سین را آماده کردیم. فرشاد خواب بود که بیدارش کردیم تا ساعت تحویل سال در کنار ما باشد. وقتی همگی کنار سفره نشسته بودیم فرشاد بلند شد و به طرف آشپزخانه رفت که پایش لغزید و سرش به گوشه مبل برخورد کرد.

مأموران پلیس در بررسی‌های بعدی متوجه خراش‌هایی روی گردن فرشاد شدند که حکایت از آن داشت پدر وی دروغ می‌گوید. به همین خاطر پدر و برادر فرشاد به عنوان مظنون به دستور بازپرس بازداشت شدند.

وی این بار در ادعایی گفت: پسرم پس از تحویل سال با مادرش تلفنی حرف می‌زد که زنگ خانه به صدا در آمد. او از پای سفره هفت سین بلند شد و به طرف آیفون رفت که ناگهان پایش روی سرامیک‌ها لیز خورد و روی میز شیشه‌ای عسلی افتاد به طوری که شیشه میز شکست و گردنش را برید.

بدین ترتیب جسد پسر جوان برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و پدر و پسر نیز به عنوان مظنون برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار