ثبت نام آزمون تیزهوشان
کد خبر: 1040213
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mbd
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴

ثبت نام آزمون تیزهوشان

رپورتاژ آگهی/ مدارس تیزهوشان جزو مدارس خوب و با کیفیتی هستند که هر سال از طریق برگزاری آزمون اختصاصی اقدام به جذب دانش آموز در پایه های ششم به هفتم ونهم به دهم می کنند و دانش آموز های ششم و نهمی که شرایط ثبت نام در این مدارس رو دارند می توانند در زمان مقرر برای ثبت نام در این مدارس اقدام کنند.

ثبت نام مدارس تیزهوشان برای پایه هفتم و دهم به صورت مجزا از هم در سایت سنجش و پذیرش استعداد درخشان انجام می شود که داوطلبان باید با توجه به پایه تحصیلی خود برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مد نظر اقدام کنند . در ادامه جزئیات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 گفته شده است.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

به استناد سایت مشاوره تیزهوشان تحصیلیکو همه امور مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام می شود . دانش آموزان برای اینکه فرایند ثبت نام خود را دقیق و کامل انجام دهند باید از زمان و نحوه ثبت نام این آزمون مطلع بوده تا در زمان مشخص شده بدون هیچ مشکلی برای تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام کنند.

زمان و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 :

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ به صورت اینترنتی در سایت hoosh.medu.ir انجام می شود و داوطلبان باید در زمان مقرر وارد این سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهند .سال گذشته ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از 26 بهمن ماه شروع شد و داوطلبان فرصت داشتند این ثبت نام را تا تاریخ 3 اسفند ماه انجام دهند .

زمان و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 :

ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم هم به صورت اینترنتی در سایت azoon.medu.ir انجام می شود. دانش آموز هایی که شرایط ثبت نام در این آزمون را دارند باید در زمان مقرر وارد این سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهند  .سال گذشته ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از 26 بهمن ماه شروع شد و داوطلبان فرصت داشتند تا تاریخ 3 اسفند ماه ثبت نام خود را انجام دهند.

برای مطالعه نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت تحصیلیکو کلیک کنید

ثبت نام تیزهوشان

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401

همون طور که گفته شد، ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت اینترنتی داخل سایت سنجش و پذیرش استعداد درخشان به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود و دانش آموز هایی که شرایط ثبت نام تیزهوشان را داشته باشند باید در زمان مقرر وارد این سایت شده  و با وارد کردن رمز ورود همگامی که از مدیر مدرسه دریافت کرده اند و کلمه عبور که همان کد ملی آن ها می شود وارد صفحه ثبت نام شده و بعد از پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان، ثبت نام خود را نهایی کنند .

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به طور خلاصه :

ثبت نام آزمون تیزهوشان

ورود به سایت medu.ir
وارد کردن رمز ورود همگام و کد ملی دانش آموز
وارد کردن اطلاعات خواسته شده و اسکن عکس دانش آموز
پرداخت هزینه ثبت نام
دریافت کد پیگیری ثبت نام

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به طور خلاصه :

ورود به سایت medu.ir
وارد کردن رمز ورود همگام و کد ملی دانش آموز
وارد کردن اطلاعات خواسته شده و اسکن عکس دانش آموز
پرداخت هزینه ثبت نام
دریافت کد پیگیری ثبت نام

راهنمای ورود به سایت azmoon.medu.ir

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401

همان طور که گفته شد فقط کسایی می توانند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را انجام دهند که تمامی شرایط لازم برای ثبت نام این آزمون را داشته باشند. این شرایط به طور کامل در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نوشته می شود. به همین دلیل دانش آموزان باید قبل از هر اقدامی جهت ثبت نام، ابتدا این دفترچه را دانلود و با دقت مطالعه کنند تا از شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوند. در ادامه شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ گفته شده است.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401
دارا بودن تابعیت ایرانی ( البته اتباع غیر ایرانی نیز با یک سری شرایط خاص می توانند ثبت نام خود را انجام دهند ) .
کسب مقیاس خیلی خوب تو تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم
کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم

البته در صورتی که دانش آموز فقط و فقط در يک عنوان درس در مجموع دروس پنجم و ششم ابتدایی خود، مقیاس خوب هم کسب کرده باشد می تواند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را انجام دهد .

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401
دارا بودن تابعیت ایرانی ( ثبت نام اتباع غیرایرانی ، بر اساس بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور انجام می شود ) .
حداقل معدل کل سالانه 19 در نوبت دوم پایه هشتم
دانش آموز هایی که پایه نهم را در مدارس استعداد های درخشان می خوانند از شرکت در این آزمون معاف هستند و می توانند طبق آیین نامه مربوط به این دانش آموزان ، بدون آزمون تیزهوشان وارد این مدارس شوند .
در شهرستان هایی که چند تا دبیرستان دوره دوم سمپاد وجو دارد، داوطلبان می توانند نهایتا سه مدرسه ( هر سه داخل یه شهرستان و در یک رشته تحصیلی ) را به ترتیب اولویت در فرم تقاضانامه ثبت نام وارد کنند.

برای مشاوره ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و راهنمای ثبت نام در آن در سایت تحصیلیکو کلیک کنید .

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار