رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از بازگشت لرستان به شرایط پرخطر شیوع کرونا
کد خبر: 1038450
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M9C
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
استاندار لرستان تأکید کرد؛
خادمی، گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی باید کرونا را جدی بگیرند و از موج جدید شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، سید موسی خادمی، امروز(25بهمن) در در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور ریاست جمهور و استانداران سراسر کشور به وضعیت استان ها از لحاظ شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: دو هفته گذشته وضعیت قرمزی در کشور گزارش نشده بود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه در این هفته برخی از شهرهای کشور به خصوص در استان خوزستان وارد وضعیت قرمز شده است، افزود: حجم ترددهای جاده ای و وضعیت قرمز برخی شهرهای خوزستان هشداری جدی در رابطه با بازگشت لرستان به شرایط پرخطر شیوع کرونا است.

وی بر ضرورت رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی از سوی مردم تأکید کرد و گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم حضور در تجمعات باید از سلامتی خود و دیگران مراقبت کنند.

خادمی با اشاره به در پیش بودن موج جدیدی از ویروس کرونا، تأکید کرد: با توجه به وضعیت قرمز ویروس کرونا به همسایگی لرستان، با هدف پیشگیری از افزایش مبتلایان در ورودی های استان به ویژه در شهرستان پلدخترمحدودیت هایی اعمال خواهد شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه شهرستان های خرم‌آباد، بروجرد، سلسله، دلفان، کوهدشت، الیگودرز و پلدختر در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند، گفت: سایر شهرهای استان در وضعیت آبی شیوع این ویروس هستند.

وی به آغاز واکسیناسیون کرونا در استان لرستان اشاره کرد و بیان داشت: همزمان با سراسر کشور تزریق واکسن برای ۲۶۰ نفر از کارکنان کادر درمان انجام شده است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار