احیای موقوفات بهداشت و درمان در دستور کار است
کد خبر: 1038222
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004M5W
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
حجت الاسلام محمد حسین بلک گفت: احیای موقوفات بخش بهداشت و درمان را در دستور کار داریم و سعی داریم از این ظرفیت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بهره برداری لازم را داشته باشیم.

.به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به  نقل ازروابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام محمد حسین بلک مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان  در دیدار با طاهره چنگیز، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن قدردانی از فعالیت‌‌های ایثارگرانه کادر درمان در بحران شیوع کرونا اظهار داشت: قدردانی از کادر درمان در تون هیچ کس نیست و فقط می توتان قدردانی زبانی را انجام داد.

وی با بیان اینکه باید هر کار تخصصی توسط اهل آن انجام شود، گفت: در این زمینه اوقاف در ابعاد وسیعی موقوفه دارد که از آن جمله در بخش کشاورزی، آموزش و پرورش، کادر درمان، ورزش و ... است که اعتقاد داریم برای هر کدام باید متولیان همکاری داشته باشند تا بتوانیم بهره برداری بهتری از این موقوفات داشته باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه برای این امر تعامل و نشست‌هایی را با بخش های مختلف داشته‌ایم و موفقیت‌هایی را به دست آورده‌ایم که نتیجه آن امضای تفاهم نامه بوده است، ادامه داد: در بحران کرونا سعی داشتیم ظرفیت موجود در بخش بهداشت و درمان را در اختیار کادر درمان قرار دهیم.

وی با بیان اینکه در موقوفات استان اصفهان موارد بالقوه‌ای وجود دارد که می توان از آن بهره برداری کرد، اضافه کرد: ما عرصه‌هایی را داریم که می تواند به فضای مناسبی برای بهداشت و درمان ایجاد کند.

حجت الاسلام بلک با بیان اینکه برخی از موقوفات بهداشت و درمان باید احیا شود، افزود: در ای زمینه در ورنامخواست موقوفه‌ای در این راستا داریم که باید هر چه زودتر احیا و مورد بهره برداری قرار گیرد که با وزیر راه در حال حل این مشکلات هستیم.

وی با بیان اینکه تعامل بیشتر برای احیای موقوفات بهداشت و درمان را در دستور کار داریم، گفت: برای این امر سعی داریم در زمینه ثبت موقوفات جدید بهداشت و درمان را مورد توجه قرار دهیم

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار