برداشت از حساب شهرداری اسلامشهر غیرمنطقی است
کد خبر: 1037341
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LrJ
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
شهردار اسلامشهر
شهردار اسلامشهر گفت: برداشت ۱۶۰ میلیونگ تومان از حساب شهرداری ،توسط سازمان تامین اجتماعی بابت حق بیمه جانبازان و ایثارگران ،اقدام غیرمنطقی و ناصواب است.
محمد رضا عباسی

حسین طلا شهردار اسلامشهر در نود و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اسلامشهر که با حضور اعضای شورا و معاون اداره تامین اجتماعی شهرستان اسلامشهر، در محل سالن جلسات شورا برگزار شد، اظهار کرد :برداشت ۱۶۰ میلیون تومان از حساب شهرداری ،بابت حق بیمه جانبازان و ایثارگران، از سوی سازمان تامین اجتماعی بدون اطلاع قبلی، اقدام غیرمنطقی و ناصواب است.
شهردار اسلامشهر افزود: مهم‌ترین موضوع در ارتباط کاری بین دستگاه‌های اجرایی و اداری، تکریم ارباب رجوع و احترام متقابل به کارکنان یکدیگر است، که متاسفانه رفتار ناشایست برخی از پرسنل سازمان تامین اجتماعی، باعث ایجاد بدبینی مردم به مجموعه ادارات و نظام می شود.
وی با اشاره به وجود همکاری و تعامل مناسب شهرداری با سایر دستگاه‌های اجرایی و ادارات اسلامشهر، بیان کرد :علی‌رغم وجود اختلاف حساب های فراوان بین شهرداری و تامین اجتماعی در سرفصل های مختلف و مطالبه قریب به ۸۰۰ میلیون تومانی شهرداری از سازمان تامین اجتماعی بابت هزینه‌های درمان پرسنل ،برداشتن مبلغ زیادی از حساب شهرداری باعث اختلال در روند فعالیت‌ها و خدمات رسانی به مردم می شود .
طلا با تاکید بر حفظ حرمت و احترام پرسنل، گفت: من موظف هستم از پرسنل و مدیران خود از لحاظ حقوقی قضایی مادی و معنوی حمایت کنم،با توجه به بی حرمتی و عدم برخورد مناسب و دور از شأن برخی از پرسنل تامین اجتماعی با همکاران بنده و سایر ارباب رجوعان به این سازمان ،انتظار می‌رود مدیران تامین اجتماعی ،نسبت به این عملکردناشایست پرسنل تحت امر ،اقدامات شایسته انجام دهند. انتظار می رود در ادارات حرمت و شخصیت افراد و احترام متقابل حفظ و رعایت شود .
شهردار اسلامشهر با اشاره به تعامل و همکاری مجموعه شهرداری با تامین اجتماعی، خاطرنشان کرد: با توجه به برداشت های قبل از سال ۹۸ به بهانه مغایرت سیستماتیک و طلب ۶/۵میلیارد تومانی شهرداری اسلامشهر از تامین اجتماعی، در صورت ادامه این روند عدم همکاری سازمان تامین اجتماعی با شهرداری به زودی از طرق مختلف ،شهرداری نیز اقدام به وصول مطالبات خود از مجموعه سازمان تامین اجتماعی خواهد کرد ،ما موظف به حفظ حقوق بیت المال و اموال شهرداری و شهروندان هستیم .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار