آمار مبتلایان به کرونا در لرستان در حال افزایش است
کد خبر: 1036244
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LZc
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان:
ثمینی، گفت: آمار مبتلایان به کرونا در حال افزایش بوده و همراهی مردم برای جلوگیری از افزایش این آمار ضروری است.

به گزارش جوان از لرستان، محمود ثمینی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت استان را از نظر بیماری کرونا، اظهار داشت: همکاری و همراهی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از حضور در اجتماعات و استفاده از ماسک برای کنترل بیماری کرونا ضروری است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تقدیر از همکاری گسترده مردم در مهار کرونا، افزود: طی ماه‌های گذشته خوشبختانه با  مراعات بسیار خوبی که مردم در سطح استان داشتند،  ما توانستیم با همت و کمک بازاریان و اصناف و همه اقشار مردم ، وضعیت بیماری کرونا را  بخوبی مدیریت کنیم. 

وی با اشاره به اینکه آمار مبتلایان در استان در حال افزایش است، افزود: وضعیت بیماری کرونا در ۶ شهرستان در وضعیت آبی و ۵ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند. 

ثمینی افزود: متاسفانه با توجه به گزارشات دریافت شده و همچنین از طریق فضای مجازی مشاهده می شود برخی از افراد با عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و حضور در مراسم مختلف و تشییع جنازه و سایر مسائل مشابه که منجر به تشکیل اجتماعات می شود، متاسفانه آمار مبتلایان به کرونا در حال زیاد شدن است  که از مردم نجیب لرستان می‌خواهم که صبوری  به خرج داده و همچنان مراعات کنند. 

وی در پاسخ به سوال احتمال از سرگیری محدودیت‌های کرونایی گفت: چنانچه وضعیت تغییر کند و از آبی به زرد و از زرد و نارنجی به قرمز تغییر کنیم مجددا  مجبوریم محدودیت ها را افزایش دهیم. 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان اظهار کرد: از عموم مردم درخواست می شود همانگونه که تاکنون به نحو عالی همکاری لازم را اعمال داشته اند، در این ایام هم  مراعات کنند تا انشاالله وضعیت ما روز به روز به سمت بهبودی پیشرفت کند.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار