ضرورت اعزام مبلغان به روستاهای دورافتاده لرستان
کد خبر: 1035650
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LQ2
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
نماینده ولی فقیه در لرستان تأکید کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، گفت: زمینه فعالیت و حضور مبلغان در مناطق محروم و دورافتاده لرستان فراهم شود و دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم در این زمینه می تواند یاری گر لرستان باشد.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسمین سیداحمدرضا شاهرخی، امروز(1بهمن) در دیدار با معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم که در بیت امام جمعه خرم آباد برگزار شد، اظهار داشت: حضور روحانیت و خدمت به مردم موجب دلگرمی است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به حضور جهادی روحانیت در عرصه های مختلف خدمت رسانی به مردم و به ویژه در شرایط کرونایی که اقدامات گسترده ای انجام دادند، افزود: در زمینه مقابله با کرونا روحانیتدر کنار خدمت رسانی ها،  آداب شرعی، معمولی و طبیعی اموات را انجام دادند.

وی بر ضرورت تقویت و توانمندسازی طلاب و روحانیون استان تأکید کرد و گفت: باید از ظرفیت روحانیت در عرصه تبلیغ در سراسر استان بهره مند شد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به وجود روستاهای دورافتاده در لرستان و مناطق محروم، خاطرنشان کرد: از ظرفیت روحانیت در این مناطق استفاده شود.

وی تأکید کرد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با توان علمی، اجرایی و تجاربی که دارد می‌تواند در زمینه اعزام روحانیت به مناطق دورافتاده به استان کمک نماید.

نماینده ولی فقیه در لرستان به نقش حوزه علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی در اعزام مبلغان به مناطق روستایی و دورافتاده اشاره کرد و گفت: می توان در قالب روحانی هجرت و مستقر از جهت معرفت افزایی و بصیرت افزایی به استان کمک کرد.

وی بر ضرورت برنامه ریزی و هماهنگی در زمینه اعزام مبلغ تأکید کرد و عنوان داشت: در مقاطع اعزام مبلغ به تعداد کافی نیرو به استان اعزام شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: بهره مندی از ظرفیت و توانمندی کارشناسان و مبلغان دینی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم می توان در سطح مناطق کار فرهنگی و تبلیغی گسترده ای انجام داد.

برچسب ها: روحانیت ، مبلغان ، تبلیغ
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار