آخرین آمار جهانی ویروس کرونا +جدول
کد خبر: 1031580
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KMO
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۷۴میلیون و ۵۳۴هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا در شب گذشته با افزایش ۲۴۶هزار مبتلا به مجموع ۱۷میلیون و ۳۹۲هزار مبتلا رسید.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۷۴ میلیون و ۵۳۴ هزار و ۵۸۱ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۶۵۵ هزار و ۲۳۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۵۲ میلیون و ۳۷۳ هزار و ۸۱ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۲۴۶ هزار و ۹۹۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۷ میلیون و ۳۹۲ هزار و ۶۱۸ نفر رسیده است؛ تاکنون ۳۱۴ هزار و ۵۷۷ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۱۸ هزار و ۱۶۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۹ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۷۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۴۴ هزار و ۴۷۸ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۶۸ هزار و ۴۳۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۷ میلیون و ۴۲ هزار و ۶۹۵ نفر رسیده است؛ تاکنون ۱۸۳ هزار و ۸۲۲ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، فرانسه، ترکیه، انگلیس و ایتالیا نیز به‌ترتیب با ۲ میلیون و ۷۳۴ هزار و ۴۵۴، ۲ میلیون و ۴۰۹ هزار و ۶۲، یک‌میلیون و ۹۲۸ هزار و ۱۶۵، یک‌میلیون و ۹۱۳ هزار و ۲۷۷ و یک‌میلیون و ۸۸۸ هزار و ۱۴۴ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با یک‌میلیون و ۷۸۲ هزار و ۵۶۶ مبتلا و آرژانتین نیز با یک‌میلیون و ۵۱۷ هزار و ۴۶ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، هند و برزیل به ترتیب با ۱۰ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۷۳۵، ۹ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۱۴۳ و ۶ میلیون و ۱۳۲ هزار و ۶۸۳ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار جهانی ویروس کرونا +جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار