نشانه‌های جدی از نقش رژیم صهیونیستی در ترور شهید فخری‌زاده
کد خبر: 1029920
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jvc
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۰
سرکنسول ایران در سلیمانیه در یادداشتی عنوان کرد
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه، در یادداشتی با عنوان «تروریسم دولتی، بزرگ‌ترین تهدید صلح و امنیت منطقه‌ای و جهانی» با بیان اینکه نشانه‌های جدی از نقش رژیم جنایتکار و تروریستی اسرائیل در این ترور ناجوانمردانه و بزدلانه دیده می‌شود، نوشت: ما این اقدام را اقدامی از سر استیصال و درماندگی در برابر اراده ملت مقاوم ایران می‌دانیم

در بخشی از یادداشت مهدی شوشتری آمده است:

۱- شهید فخری زاده، یک مقام رسمی دولت ایران بود و ترور ایشان، نقض آشکار حقوق بین‌الملل و مخالف منشور ملل متحد و قوانین و نرم‌های شناخته شده بین‌المللی است. بر این اساس انتظار می‌رود همه کشور‌های مدعی دفاع از حقوق بشر و مبارزه با تروریسم، با دست برداشتن از استاندارد‌های دوگانه، صریحاً این اقدام تروریستی را محکوم نمایند.

۲- نشانه‌های جدی از نقش رژیم جنایتکار و تروریستی اسرائیل در این ترور ناجوانمردانه و بزدلانه دیده می‌شود. ما این اقدام را اقدامی از سر استیصال و درماندگی در برابر اراده ملت مقاوم ایران می‌دانیم. البته کارنامه ۷۲ ساله این رژیم در ترور شخصیت‌ها، دانشمندان و مبارزان مسلمان منطقه، سیاه و تاریک است. ماهیت وجودی این رژیم مبتنی بر اشغال، تجاوز و تروریسم سازمان یافته، بزرگ‌ترین تهدید برای صلح و امنیت منطقه و جهان است. متأسفانه جامعه جهانی، در تمام سالیان گذشته، به اقدامات تروریستی و جنایتکارانه اسرائیل، پاسخ شایسته و درخوری نداده است و این بی کیفری، باعث جری‌تر شدن این رژیم در تکرار اقدامات تروریستی‌اش شده است.

۳- جمهوری اسلامی ایران در سالیان گذشته برای برقراری صلح و ثبات در منطقه و مبارزه با تروریسم، جمعی از قهرمانان و بهترین عزیزان خود را فدا نموده است. قطعاً چنین رخداد‌هایی در عزم و اراده جدی جمهوری اسلامی ایران در این مسیر کوچک‌ترین خللی ایجاد نکرده و نخواهد کرد. جمهوری اسلامی ایران ضمن هوشیاری نسبت به توطئه دشمنان صلح و امنیت منطقه و جهان، حق خود را برای پاسخ متناسب به این جنایت و تنبیه آمرین و عاملین آن محفوظ می‌دارد.

۴- تجربه ثابت کرده است ابزار شکست خورده ترور، نمی‌تواند مانع حرکت جمهوری اسلامی ایران در مسیر دانش و پیشرفت‌های علمی شود. این حرکت با اتکاء به توانمندی جوانان غیور ایران، با قوت و قدرت ادامه خواهد یافت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار