آخرین آمار جهانی ویروس کرونا +جدول
کد خبر: 1026876
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J8W
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون بیش از ۵۲ میلیون و ۴۵۷ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا-کووید۱۹- مبتلا شده‌اند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۵۲ میلیون و ۴۵۷ هزار و ۸۰۴ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۲۹۰ هزار و ۱۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳۶ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۹۰۱ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۴۲ هزار و ۹۰۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۰ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۷۲۸ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۴۷ هزار و ۳۹۸ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۴۸ هزار و ۲۸۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۸ میلیون و ۶۸۴ هزار و ۳۹ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۲۸ هزار و ۱۶۵ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۴۷ هزار و ۷۲۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۷ نفر رسیده است؛ تاکنون ۱۶۳ هزار و ۴۰۶ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های فرانسه، روسیه، اسپانیا، آرژانتین و انگلیس نیز به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۸۶۵ هزار و ۵۳۸، یک‌میلیون و ۸۳۶ هزار و ۹۶۰، یک‌میلیون و ۴۶۳ هزار و ۹۳، یک‌میلیون و ۲۷۳ هزار و ۳۵۶ و یک‌میلیون و ۲۵۶ هزار و ۷۲۵ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های کلمبیا با یک‌میلیون و ۱۶۵ هزار و ۳۲۶ مبتلا و ایتالیا نیز با یک‌میلیون و ۲۸ هزار و ۴۲۴ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۸ میلیون و ۶۴ هزار و ۵۴۸، ۶ میلیون و ۶۴۸ هزار و ۷۰۵ و ۵ میلیون و ۶۴ هزار و ۳۴۴ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار جهانی ویروس کرونا +جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار