بسیج جامعه زنان اقدام اهانت آمیز مکرون را محکوم کرد
کد خبر: 1025104
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ifw
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
بسیج جامعه زنان نسبت به اقدام اخیر مکرون رئیس جمهور فرانسه واکنش نشان داده و آن را محکوم کردند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: در این بیانیه آمده:

«وَ ما اَرسَلناکَ الا رحمه للعالمین» انبیا ۱۰۷
ما تو را جز برای رحمت جهانیان نفرستادیم.
مردم دنیا اعم از مؤمن و کافر همه مرهون این رحمت هستند چرا که نشر آئین اسلام موجب نجات همگان است.
به فرموده، ولی مؤمنین، امام علی علیه السلام، خداوند تعالی پیامبر اکرم صلوات الله علیه را از دودمانی پاک برای هدایت بشر برانگیخت و بعثت آن اعظم نیز مهم‌ترین رویداد تاریخ انسانیت است.

اهانت و اظهارات شنیع و نابخردانه دولتمردان فرانسه با شعار‌های پوپولیستی و عوام فریب به اسم آزادی بیان و عقیده که موجب تحقیر ادیان و توهین به حدود دو میلیارد مسلمان در سراسر جهان است، خود نقض آشکار آزادی بیان و عقیده است. بر اهل تفکر پوشیده نیست که اقداماتی از این دست، ساختاری و هدفمند ناشی از ترس و وحشت از عظمت اسلام و موجی از اسلام گرایی در فرانسه است که این چنین موجب غفلت دولتمردان فرانسه از عواقب خطرناک این گونه اقدامات توهین آمیز شده است.

کمی درایت کافی بود تا بدانید اقداماتی شبیه به اینکه قبلاً هم تجربه کرده‌اید، در شرایط جهانی عصر حاضر جز به پررنگ‌تر شدن و آشکار شدن فواید و آثار ارزشمند انقلاب عظیم نبی مکرم اسلام نمی‌انجامد و اولین اثرش تبدیل شدن مواضع مردمی علیه فرانسه به محکومیتی رسمی بین المللی است.

بسیج جامعه زنان در کنار سایر خواهران و برادران مسلمان خود در جوامع بشری اقدام اخیر مکرون این ملعبه صهیونیست را به شدت محکوم می‌کند و اجازه نخواهد داد این گونه هیاهوی پوچ؛ صدای امواج خروشان مسلمین در جهان را به گوش آزادگان جهان نرساند.

منبع: مهـــر
برچسب ها: مکرون ، مومن ، کافر ، فرانسه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار