جزئیات فعالیت مشاغل و مساجد در شهر‌های بحرانی
کد خبر: 1024463
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IVb
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وضعیت فعالیت مساجد در ۴۳ شهر بحرانی را تشریح کرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: محسن فرهادی، معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره تعطیلی مساجد و برخی از مشاغل با توجه به تصمیم ستاد مقابله با کرونا اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد که در ۴۳ شهر که وضعیت آن‌ها از لحاظ شروع بیماری کرونا بحرانی است محدودیت‌هایی اجرایی شود که در همین راستا برای مشاغل مشاغل دسته دو و سه و چهار مصوبه قبلی تعطیلی و محدودیت فعالیت در نظر گرفته شود.

وی گفت: از آنجا که مساجد نیز در این لیست قرار دارد در این شهر‌ها فعالیت آن‌ها محدود خواهد شد.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تصمیم امروز ستاد مقابله با کرونا گفت: در شهر‌هایی که خطر فوتی ابتلا و بستری‌ها زیاد است گروه شغلی که در دسته یک قرار دارند، در این شهر‌ها فعال خواهند بود. گروه یک شغلی، مشاغلی هستند نیاز‌های ضروری مردم را تامین می‌کنند، مانند نانوایی فروشگاه‌های زنجیره‌ای پمپ بنزین‌ها گروه ها‌ی امداد و نجات امبولانس ها. لازم به ذکر است فعالیت سینما‌ها در این شهر‌ها نیز متوقف خواهد شد.

تعطیلی شامل اماکن متبرکه می‌شود

در همین راستا کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت درخصوص جزئیات فعالیت اماکن متبرکه توضیح داد: مشاغل گروه‌های دو و سه و چهار شامل این محدودیت‌ها خواهند بود، تعطیلی و محدودیت‌های ایجاد شده شامل حرم‌ها نیز خواهد بود. این محدودیت‌ها یک هفته‌ای بوده و در صورت لزوم تمدید خواهد شد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار