ارتقای مهارت افراد شاغل ضروری است
کد خبر: 1024406
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IUg
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه نیروی انسانی ماهر محور توسعه همه‌جانبه است، گفت: در این زمینه ارتقای مهارت افراد شاغل ضروری بوده و باید در سطح استان پیگیری شود.

علی جهانگیری  در جلسه شورای توسعه مهارت استان بر ضرورت مهارت آموزی در بخش‌های مختلف تاکید و اضافه کرد: باید توجه داشت که مهارت آموزی تنها منحصر به حوزه صنعت و تولید نیست بلکه شامل تمامی بخش‌های خدماتی، اقتصادی، اجتماعی، کشاورزی و حتی فرهنگی می‌شود.

وی بر برگزاری منظم و مستمر جلسات شورای توسعه مهارت آذربایجان شرقی تاکید کرد و خواستار همکاری تمامی دستگاه‌های عضو این شورا برای اجرای مصوبات شد.

جهانگیری ادامه داد: از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز انتظار داریم توجه بیشتری نسبت به رفع مشکل مالی پروژه‌های مصوب این ستاد داشته باشد.

وی با اشاره به مزایای توسعه مهارت آموزی در بخش‌های مختلف صنعت، تجارت و واحدهای تولیدی، اظهار داشت: باید بتوانیم میزان مهارت در افراد شاغل را هم افزایش داده تا شعار " هر شاغل، یک مهارت" را در استان محقق کنیم.

جهانگیری اضافه کرد: افراد فاقد مهارت توان کافی و تخصص لازم برای اشتغال را ندارند و بر همین اساس باید هر فرد شاغلی در استان، مهارت‌های لازم برای همان کار را دارا باشد، چون در غیر این صورت نه تنها واحدهای اقتصادی دچار ضرر می شود بلکه مجموعه های اقتصادی استان نیز از این بابت لطمه خواهند دید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار