آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی اعلام شد
کد خبر: 1016090
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GKY
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور آخرین مهلت برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی توسط افراد حقیقی را اعلام کرد.

سرویس اقتصادی جوان آنلاین: امید علی پارسا رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، با اشاره به اتمام زمان تسلیم اظهارنامه مالیاتی اظهار کرد: آخرین مهلت ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی طبق تصمیم سران قوا تعیین شده است و به هیچ وجه امکان تمدید آن وجود ندارد.

او افزود: طبق آخرین هماهنگی‌ها شنبه آینده (۹۹/۶/۱) آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی است و تاکید موکد می‌شود که مودیان مشمول از این فرصت طلایی ۳ روزه استفاده کنند.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور بیان کرد: مودیان مالیاتی می‌توانند به راحت‌ترین شکل ممکن و به صورت الکترونیکی بدون نیاز به مراجعه حضوری نسبت به تسلیم اظهارنامه‌های خود اقدام کنند. در صورت عدم استفاده از این فرصت طلایی جرائم بسیار سنگین غیر قابل بخشودگی برای مودیان بد حساب اعمال خواهد شد.

گفتنی است، هرساله مودیان مالیاتی در بازه زمانی یک ماهه تیر تا مرداد نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود اقدام می‌کردند، اما امسال به علت شیوع ویروس کرونا و شرایط ویژه کسب و کار‌ها این مدت زمان به تعویق افتاده و به بازه زمانی مرداد تا شهریور ماه منتقل شده است.

با توجه به اینکه امسال ۳۱ مرداد ماه آخرین مهلت مقرر قانونی برای ارایه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل، مصادف با روز تعطیل (جمعه) است، لذا براساس قانون، روز شنبه یکم شهریور ماه، آخرین مهلت قانونی برای ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی خواهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار