تشکیل اپراتورهای توسعه و مدیریت زنجیره ارزش افزوده صنایع
کد خبر: 1011292
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F5A
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
رئیس اتاق بازرگانی تبریز از تشکیل اپراتورهای توسعه و مدیریت زنجیره ارزش افزوده صنایع مختلف توسط اتاق بازرگانی تبریز خبر داد.

 یونس ژائله  در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان اظهار کرد: اتاق بازرگانی نقش محوری در حل مشکلات بخش خصوصی در شرایط بحرانی کرونا دارد و مسائل مختلفی مثل مشکلات ارزی و کارت های بازرگانی ایجاب می کند همه دست در دست هم دهیم و مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: امروز لازم است اصلاحات اقتصادی را شروع کنیم از تهدید کرونا را تبدیل به فرصتی ارزشمند برای رفع برخی از مسائل دست و پاگیر کنیم.

ژائله یادآور شد: در سال های گذشته پرداخت یارانه در بخش های مختلف مثل ارز نیمایی باعث شده صنعت قدرت واقعی خود را بازنیابد و نتواند از بحران های پیش رو به راحتی عبور کند.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز اعلام کرد: دولت آقای روحانی موفقیت هایی در زمینه حل مشکلات بخش خصوصی داشته است و از جمله اینکه سعی کرده بخش خصوصی را رها کرده و این امر باعث شده ارزهای نیمایی و غیره از چرخه اقتصاد و تولید خارج شود.

این فعال اقتصادی از تشکیل اپراتورهای توسعه و مدیریت زنجیره ارزش افزوده صنایع مختلف توسط اتاق بازرگانی تبریز خبر داد و گفت: اپراتورهای مدیریت زنجیره ارزش افزوده صنایع غذایی،کشاورزی، فرش، چرم و خودروسازی جزو اولویت های ما است که در سطح حاکمیت نیز مطرح شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

فعالیت اپراتور مدیریت زنجیره ارزش افزوده صنایع غذایی در آذربایجان شرقی به عنوان اولین استان در این زمینه شروع شده و اپراتورهای زنجیره ارزش افزوده صنایع ساختمانی، خانگی و صنایع معدنی در اولویت بعدی قرار دارند.

ژائله ابراز داشت: هفته آینده می خواهیم اولین شرکت بزرگ و کنسرسیوم صنایع معدنی را در داخل استان و از طریق پنجره واحد سرمایه گذاری افتتاح کنیم.

برچسب ها: شورا ، گفتگو ، تبریز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار