۴۲ نفر در حوادث رانندگی در آذربایجان‌شرقی جان باختند
کد خبر: 1005123
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DTf
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی در فروردین امسال ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی ۴۲ نفر بود.

علی صفایی‌فرد  اظهار داشت: تعداد مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی در فروردین امسال ارجاعی به ادارات پزشکی قانونی استان آذربایجان‌شرقی 42 نفر بود که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد کشته‌ها 58 نفر بوده حدود 28 درصد کاهش داشته است.

وی افزود: از مجموع تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت در استان 38 نفر مرد و چهار نفر زن بودند که هر کدام به ترتیب 17 و 67 درصد کاهش یافته است.

صفایی‌فرد گفت: بیشترین تلفات حوادث رانندگی در طی این مدت به ترتیب با 28 فوتی در جاده‌های برون‌شهری و روستایی، 11 نفر در مسیرهای درون‌شهری، یک نفر در جاده‌های خارج از استان و نامعلوم و سایر راه‌ها گزارش شده است، همچنین در طی مدت مذکور یک نفر از این تعداد نیز خارج از حریم جاده (موارد غیرترافیکی) و یک نفر نیز با فاصله بیش از 30 روز از زمان تصادف فوت کرده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان با اعلام اینکه در طی فروردین امسال تعداد مصدومان حوادث رانندگی مراجعه‌کننده به ادارات پزشکی قانونی استان 750 نفر بوده است، یادآور شد: از این تعداد 600 نفر مرد و 150 نفر زن بودند، این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته که تعداد مصدومین حوادث ترافیکی یک هزار و 424 نفر گزارش شده بود حدود 47 درصد کاهش یافته است.

وی خاطرنشان کرد: تعدادکل تلفات ناشی از تصادفات رانندگی طی سال 98 در استان 882 نفر بود که از این تعداد 177 نفر زن و 705 نفر مرد بوده است، مصدومان این حوادث نیز در سال 98 بالغ بر 17 هزار و 126 نفر گزارش شده است که 4 هزار و 800 نفر از آنان زن و12 هزار و 326 نفر مرد می‌باشند.

برچسب ها: حوادث ، رانندگی ، تبریز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار