احداث خیابان غیرقانونی در تبریز
کد خبر: 1004208
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DEu
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
در صورت عدم پاسخگویی به شخصه به سئوالم پاسخ می دهم
عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به احداث خیابان غیرقانونی در تبریز گفت: در صورت عدم پاسخگویی شهردار تبریز به سئوال مطرح شده توسط وی، بنده در صورت عدم پاسخگویی به شخصه به سئوالم پاسخ می دهم.

عبدالله تقی پور با اشاره به عدم پاسخگویی شهردار تبریز به سوال مطرح شده توسط وی اظهار داشت: بنده در صورت عدم پاسخگویی به شخصه به سوالم پاسخ میدهم.

وی با اشاره به ۴۸ هکتار زمین مرتبط با اولویت‌های ستاد باز آفرینی اضافه کرد:  خیابانی که در این اراضی احداث کرده ایم به کنارگذر پاسداران متصل می‌شود که بیشترین کشته ها در آنجا داده می‌شود و مدیران شهرداری از آن بی‌اطلاع هستند.

تقی پور با بیان اینکه اجرای این خیابان در طرح تفضیلی وجود ندارد گفت: از مدیران ارشد شهرداری و منطقه سوال کرده ام و میدانم شهرداری در این کار دخیل نبوده اما باید جوابگو باشیم که چرا از اجرای آن جلوگیری نکردیم.

این عضو شورا تصریح کرد: اگر خیابانی بدون لحاظ طرح تفضیلی و بدون تصویب شورا و بدون تخصیص بودجه تاسیس شود که در این صورت حضور ما در شورا و شما در شهرداری معنی ندارد.

شهردار تبریز با اشاره به سوال عضو شورا گفت: طی دستوری از شهردار منطقه و عوامل اجرای پاسخ کتبی درخواست شده که در اسرع وقت تقدیم شورا خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار