تفکرات توسعه‌ای در مدیران کم شده است
کد خبر: 1001611
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CZ1
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: تفکرات توسعه‌ای در مدیران کم شده است و در انتقال این تفکرات با مشکل روبه ‌رو هستیم‌

غلامحسین مسعودی‌ریحان  در دیدار اعضای شورای شهر با فرمانده پایگاه دوم شکاری تبریز با بیان اینکه تفکرات توسعه‌ای در مدیران کم شده است و در انتقال این تفکرات با مشکل روبه ‌رو هستیم‌، اظهار داشت: در توسعه اگر جزیره‌ای نگاه شود توسعه‌ای رخ نخواهد داد، توسعه به‌صورت مجمع‌الجزایری انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اگر هماهنگی وجود نداشته باشد، نمی‌توان توسعه را همه جانبه انجام داد، گفت: شورای شهر به‌عنوان هماهنگ‌کننده تمام ارگان‌ها و سازمان‌ها محسوب می‌شود اما متاسفانه به‌عنوان شورای شهرداری شناخته شده ولی وظیفه شورای شهر نظارت بر تمام ارگان‌های شهر است.

مسعودی‌ریحان‌ با بیان ‌اینکه امسال به‌عنوان سال فضای سبز نامگذاری شده و بودجه خوبی نیز در نظر گرفته شده است، یادآور شد: در صورت هماهنگی فرماندهی پایگاه دوم شکاری با مجموعه مدیریت شهری می‌توان گام خوبی در راستای توسعه فضای سبز شهری در پایگاه شکاری شهید فکوری برداشت.

سعید رسولی فرمانده پایگاه دوم شکاری تبریز نیز در این جلسه با بیان اینکه به‌عنوان سرباز در خدمت پیشرفت تبریز هستیم، تصریح کرد: از حسن نیت مسوولان شهر تبریز نسبت به پایگاه شکاری تشکر می‌کنیم.

وی با بیان‌اینکه حمایت‌های مدیریت شهری موجب می‌شود، دغدغه تیزپروازان‌ فقط درگیری با دشمنان باشد، بیان داشت: هر مقدار دغدغه نیرو‌های نظامی از داخل کمتر باشد، بهتر می‌توانند در مقابل دشمنان ایستادگی کنند.

فریدون بابایی‌اقدم عضو شورای شهر تبریز در این جلسه ضمن قدردانی از کمک‌های پایگاه شکاری شهید فکوری به شهرداری منطقه ۶ تبریز در خصوص مهار ویروس کرونا خاطرنشان کرد: با تعاملات بیشتر می‌توان به یکدیگر کمک کنیم.

وی افزود: بحث تامین آب خام پایگاه شکاری باید حل شود، چراکه در صورت نبود آب خام‌ هیچ‌گونه توسعه‌ای در فضای سبزی قابل انجام ‌نیست.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار