انتقاد وزیر صمت از تولید خودرو‌های غیراقتصادی
در حالی که بهای تمام‌شده تولید خودرو در مقایسه با سایر کشور‌ها بسیار بالاتر است، وزیر صنعت و تجارت با اعلام مخالفتش از تولید پراید و خودرو‌هایی که صرفه اقتصادی ندارد، گفت: «من به یکی از خودروسازان گفتم لزومی ندارد که شما برای پراید، ۱۰ میلیون ضرر بدهید. تولید نکن برو سراغ محصولات دیگر که ضرر نکنی!»
بانک مرکزی در حالی برنامه‌ریزی برای کنترل بازار پولی کشور و مقابله با پولشویی را آغاز کرده که همچنان گریزگاه‌های بسیاری برای انتقال پول‌های کثیف وجود دارد که به‌طور نمونه پخش‌کنندگان مواد و مشروبات الکلی جزو این بخش‌ها هستند.
جوابیه
شرکت الکترواستیل جوابیه‌ای به شرح زیر درباره گزارش ۲۱ مرداد ۹۷ «جوان» ارسال کرده‌است.
مدیرعامل مؤسسه جهاد نصر اعلام کرد
مدیرعامل مؤسسه جهاد نصر گفت: اعتباری که در لایحه بودجه ۹۸ برای اجرای فاز ۲ طرح ۵۵۰ هکتاری در دشت‌های خوزستان و ایلام پیش‌بینی شده آنقدر پایین است که نمی‌توان امیدوار بود، تنها امیدمان به برداشت از صندوق توسعه ملی است که با اجازه رهبری صورت گیرد.
بی‌توجهی بزرگ‌ترین هلدینگ اقتصادی کشور به اجرای قانون منع به‌کار‌گیری بازنشستگان
با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، اما همچنان بازنشسته‌ها در زیرمجموعه‌های وزارت نفت به کار خود مشغول هستند و نهاد‌های نظارتی بدون توجه به این پدیده، حاشیه امنی را برای متخلفان ایجاد کرده‌اند.
بلیط هواپیما به تنهایی برای سوار شدن به هواپیما کافی نیست، برای انجام این امر، به کارت پرواز نیاز است. چک این (check-in) پروسه ای است که در طول آن کارت پرواز برای مسافران صادر می‌گردد. کارت پرواز شامل نام، شماره و  ردیف صندلی، تاریخ پرواز، مسیر هوایی، کلاس پروازی، زمان و گیت خروجی است.
وزیر صنعت معدن و تجارت در واکنش به تغییر مدیرعامل سایپا گفت: اگر تغییرات در جهت اصلاح امور و تقویت امور و انجام بهتر تعهدات باشد، اشکالی ندارد.
مجری سامانه نوین آبیاری وزارت جهاد‌کشاورزی:
مطالبات غیرجاری بانک‌ها تا مهر ۹۷ نسبت به سال ۸۵ ده برابر شده و به حدود ۱۶۰ هزار میلیارد رسیده است، با این رقم چه کارهایی می‌توان کرد
قیمت هر گرم طلا امروز یک‌شنبه ۳۰ دی ۹۷، ۳۶۲ هزار تومان است.
۵