خب اگر اهل تفریحات هیجان‌انگیز هستید جایی که همه تفریحات یکجا جمع شده اند و انتظارتان را میکشند.
قیمت هر گرم طلا سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸، ۴۳۶ هزار و ۳۰۰ تومان و هر سکه امامی ۴ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان اعلام شد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
امینی افزود: در این شرایط، ضد انقلاب نیز بهانه پیدا کرده و به نوعی وانمود می‌کند که فساد در تمام ایران ریشه دار بوده و بخش خصوصی و دولتی گرفتار فساد سازمان یافته شده‌اند؛ به طور قطع القای گسترده بودن فساد در ایران و اختلاس‌های چند میلیارد دلاری به آبروی کشور لطمه وارد می‌کند.
بازار ارز در دوران رئیس کل جدید بانک مرکزی متفاوت‌ترین روز‌های خود را نسبت به گذشته تجربه کرد چه تحلیلگران بنیادی و تکنیکالی که تحلیل‌هایشان در این بازار با شکست روبه‌رو نشد و چه سرمایه‌گذاران حرفه‌ای که در این بازار در یک روز میلیارد‌ها تومان به دلیل ریزش قیمت سوخت ندادند، از این رو به نظر می‌رسد این بازار خلوت‌تر نسبت به گذشته شده‌است.
مهران ابراهیمیان
بر اساس تعریف، عملیات بازار باز: (Open market operation) به خرید و فروش اوراق قرضه دولتی در بازار آزاد، برای گسترش یا انقباض میزان پول در سیستم بانکی گفته می‌شود.
بارش‌های مناسب سال آبی جاری باعث شده تا میزان ذخیره آب سد‌های کشور با رشد ۶۳ درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از ۳۹ میلیارد مترمکعب برسد و ۷۸ درصد از ظرفیت مخازن سد‌های کشور نیز پر شود.
هزینه ۲۱ هزار میلیارد تومانی ماهانه دولت در هر ماه یکی از مشکلات جدی پیش روی دولت است که قدرت مانور در بعد سرمایه‌گذاری عمرانی را از دولت گرفته‌است و نوسازی نشدن ساختار اداری و نیروی انسانی دولت در ده‌ها سال قدرت انجام فرامین و سیاست‌های مثبت را از دولت گرفته‌است، از این‌رو با این حال و روز مالی و اداری و نیروی انسانی دولت افزایش وزارتخانه‌ها به بهانه تفکیک وزارتخانه‌های بازرگانی و صنعت با مخالفت نمایندگان مجلس و کارشناسان روبه‌رو شده‌است.
نقش ضعف بازار سرمایه در ایجاد تورم و تقویت سوداگری در اقتصاد
در سال رونق تولید مدیران بازار سرمایه برای جذب نقدینگی، شرکت‌های خارج از بورس و تقویت تولید برنامه ارائه کنند.
معاون طرح و برنامه وزیر صنعت گفت: نظام بانکی کشور تناسبی با رونق تولید ندارد و تنها به حفظ وضعیت موجود کمک می‌کند.
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران با اشاره به اینکه تورم واقعی در سال قبل بالای ۵۰ درصد را تجربه کرده است...
۵