مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر گفت: اگر وزارت بازرگانی با ساختار قبلی احیا شود، تنظیم بازار محصولات کشاورزی دچار مشکل می‌شود.
رئیس کل بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی با تمام توان متناسب با شرایط اقتصادی، ارز و نقدینگی واحد‌های تولیدی را تأمین می‌کند.
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور:
در پی حمله گله‌های ملخ به شش استان جنوبی کشور روز گذشته رئیس سازمان حفظ نباتات کشور در نشست خبری با خبرنگاران جزئیات هجوم ملخ‌ها و سطح مبارزه را اعلام کرد.
گفت‌وگوی «جوان» با فعالان صنعت نساجی در سال رونق تولید
فعالان صنعت نساجی معتقدند که رونق تولید در سال ۹۸، فقط یک شعار است و برای اینکه به واقعیت تبدیل شود، الزاماتی مانند تأمین به موقع مواداولیه، رفع قوانین مزاحم تولید، حذف خودتحریمی‌ها و تصمیم‌گیری پشت در‌های بسته برای بخش تولید و صنعت نیاز دارد.
دبیرکل خانه کارگر اعلام کرد که هیچ دستگاه یا شرکتی حق مجبور کردن زنان به بازنشستگی با ۲۰ سال سابقه کار را ندارد.
دومین دوره فینال رویداد استارتاپ جاده ابریشم (Silk Road Startup) با رقابت هشت تیم برتر رویداد‌های کشوری در تاریخ ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت در تهران برگزار می‌شود.
ایاصوفیه یا حاجیا صوفیا با ارزش ترین اثر باقی مانده از دوره بیزانس است و یکی از با ارزش ترین هنرهای موجود در آن موزاییکها و ستون مرمرهای آن است موزاییکهایی از حضرت مریم ، عیسی (ع) و فرشتگان گابریل و میکاییل(ع) و..
مسکن یکی از مسائل جدی این روزهای پایتخت نشینان است. در جدول زیر قیمت خانه‌های نوساز در بازار تهران را مشاهده می‌کنید.
قاچاق کالا از موانع جدی در تحقق شعار سال است و هر آنچه در مبارزه با این معضل تلاش شود، به همان میزان، تقویت رونق تولید افزون‌تر خواهد شد. اما چگونه کانتینرهای قاچاق مانع رونق تولید خواهند شد؟
۲