سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با اشاره به وضعیت بازار پیش‌بینی کرد قیمت نفت در ما‌ه‌های آینده تا سقف مشخصی افزایش یابد.
شرکت سایپا بخشنامه جنجالی‌اش درباره تحویل پراید و تیبا به مشتریان ساندرو را پس گرفت.
۷۰۰ هزار بشکه نفت سبک ایران با قیمت ۶۴ دلار و ۹۷ سنت در بورس انرژی به فروش رفت.
بر اساس سناریو‌های مختلف برای بودجه سال 98
هر ساله با نزدیک شدن به آذر ماه فعالان اقتصادی منتظرند تا ببینند بهای دلار و نفت در بودجه سال آتی به چه شکل است تا با تحلیل مهم‌ترین سند مالی کشور یعنی بودجه کل کشور از وقایع اقتصادی سال آتی کشور تا حدودی مطلع شوند و کشف چشم‌انداز کنند.
اعلام تحریم‌های جدید امریکا و تلاش این کشور برای از کار انداختن کامل مسیر انتقال پول ایران در حالیست که ایران گزینه‌های مختلفی برای دور زدن تحریم‌ها و بی‌اثر کردن آن‌ها در اختیار دارد.
رئیس انجمن مدیریت کیفیت:
رئیس انجمن مدیریت کیفیت با بیان اینکه اساسنامه سازمان حمایت در حال اصلاح است، گفت: به اجرای قانون حمایت از مصرف‌کننده توجه نمی‌شود و متأسفانه وضعیت کیفیت در کشور چندان مناسب نیست.
بعد از انتشار اخباری مبنی بر معافیت مالیاتی بعضی از نهاد‌ها سخنگوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به این خبر واکنش نشان داد و آن را نادرست دانست.
عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفت: کمیته مدیریت مصرف سوخت درخصوص افزایش قیمت بنزین تصمیمی نگرفته و در حدی که مردم بنزین نیاز داشته باشند بدون اینکه بخواهیم مبلغ بیشتر از جیب آنها برداریم به هر فرد سوخت تعلق می‌گیرد اما بیش از حد معمول باید بهایش پرداخته شود.
مجلس می‌تواند کمک‌های بزرگی در حوزه تجارت و صادرات و واردات کشور داشته باشد. اما این مساله یک شرط بزرگ دارد وآن این است که نمایندگان خود از نزدیک مسائل این فعالان را ببیند. وقتی یک نماینده مجلس که در یک کمیسیونی هم فعالیت می‌کند باید بداند که تنها زمانی می‌تواند مثمر ثمر باشد که به میدان بیاید و مشکلات تولید کنندگان و صادرکنندگان و فعالان تجاری را از نزدیک ببیند و آن را لمس کند.
عضو ناظر مجلس در شورای رقابت معتقد است که قیمت خودرو به زودی متعال می‌شود.
۲