رییس کمیسیون اقتصادی مجلس راه حلی برای توانمند سازی درونی اقتصاد و کاهش اتکا به درآمد‌های نفتی ارائه کرد و پیشنهادی برای کاهش نیاز به دلار داد.
گزارشی از آشفته بازار مسکن
خرید خانه یکی از رویاهای دوردست خانواده‌ها و جوانان ایرانی است آرزویی که با افزایش قیمت و تورم رفته رفته قد کشیده و دیوارش بلندتر می‌شود.
نماینده سابق ایران در اوپک:
سید محمد علی خطیبی نماینده سابق ایران در اوپک می‌گوید که تمام پالایشگاه‌های دنیا به نفت خام سنگین و ترش ایران نیاز دارند.
قیمت ارز و قیمت دلار امروز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸ را در جدول زیر می‌خوانید.
همتی:
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد صفر کردن صادرات نفت ایران توهم است، ولی هر مقدار کاهش در صادرات نفت و معادل ریالی درآمد دولت باید به فوریت از طریق کاهش هزینه‌ها و یا جبران آن از طریق سایر درآمد‌ها و یارانه‌های پنهان جبران شود.
برخی رسانه‌ها با بزرگ نمایی دروغین این دادگاه به دنبال اهداف سیاسی خاص خود و از میان برداشتن بخش خصوصی واقعی هستند.
قیمت هر گرم طلا چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۹۸، ۴۳۵ هزار و ۱۵۰ تومان و هر سکه امامی ۴ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان اعلام شد.
وزیر نفت با تأکید بر اینکه با تمام توان در جهت شکستن تحریم امریکا عمل می‌کنیم، گفت: قطعاً خواب به صفر رساندن خرید نفت از ایران تعبیر نخواهد شد.
رئیس سازمان توسعه معادن با بیان اینکه امسال حدود ۳ میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی افتتاح می‌شود، گفت: پروژه‌های فولاد بافت و آلومینیوم جاجرم آماده افتتاح هستند.
رئیس فراکسیون کارگری مجلس سهم دستمزد در قیمت تمام‌شده کالا را کمتر از ۵ درصد دانست و ابراز امیدواری کرد که در تمامی صنوف فعال در کشور هشت ساعت کار در روز برای نیروی کار اجرا شود.
۲