شش مرد سارق که در جریان سرقت از یک گاوداری مرتکب قتل شده‌بودند، روز گذشته در حالی پای میز محاکمه ایستادند که عامل اصلی قتل در زندان فوت شده بود.
یکی از نوچه‌های وحید مرادی، شرور معروف تهران که به اتهام سرقت مسلحانه از طلافروشی بازداشت شده‌بود در جریان درگیری با قاتل مأمور بدرقه زندان و دو نفر از دوستانش در زندان رجایی‌شهر به قتل رسید.
سارق حرفه‌ای که محموله سرقتی ۲۰۰‌میلیون تومانی لوازم برقی را از یکی از شهر‌های غربی ایران برای فروش به تهران فرستاده بود، دستگیر شد.
اعضای یک شبکه کلاهبرداری که با جعل اسناد رسمی پول میلیاردی به جیب می‌زدند یک به یک بازداشت شدند.
حکم قصاص و حبس دو پسر جوانی که در جریان سرقت از یک زن امریکایی مرتکب قتل شده بودند، تأیید شد.
به گزارش خبرنگار ما، آموزش کودکان برای اینکه طعمه مجرمان و افراد تبهکار قرار نگیرند از ضروریاتی است که مسئولان و خانواده‌ها باید به آن توجه زیادی کنند. مجرمان حرفه‌ای گاهی برای اینکه به راحتی به خواسته‌های شیطانی خود برسند افراد خردسال را به عنوان طعمه انتخاب می‌کنند. یکی از مجرمان حرفه‌ای مرد ۳۲‌ساله‌ای به نام عارف است که دی‌سال گذشته برای اجرای نقشه سیاه خود به در خانه‌هایی در مناطق جنوبی تهران می‌رفت و زنگ خانه‌ها را می‌نواخت و وقتی متوجه می‌شد که کودک یا زنی در خانه تنها است به بهانه‌های مختلف از جمله دادن بدهی‌اش به پدر خانواده وارد خانه می‌شد و بعد با تهدید چاقو ابتدا اقدام به آزار و اذیت کودک یا زن تنها می‌کرد و در نهایت با سرقت اموال گرانقیمت خانه را ترک می‌کرد. متهم در مدت کوتاهی که به قول خودش حدود دو‌ماه از جنایت‌هایش می‌گذشت هزاران زنگ خانه را به صدا در آورده و بیش از ۲۰ کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود که اکثر آن‌ها کودکان بودند.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری ۹ جاعل حرفه‌ای چک، اسناد بانکی و مهر‌های دولتی خبر داد.
قاتل معروف به الکلی که در جنوب تهران پسر جوانی را در نزاع به قتل رسانده بود پس از ۱۲‌ساعت در خواب به دام افتاد.
پرونده تازه عروس که با شلیک گلوله از سوی شوهرش به قتل رسیده‌بود، با خودکشی عامل قتل برای پرداخت دیه از اموال تازه داماد به دادسرا ارجاع داده شد.
اعضای یک شبکه مالخری با دستگیری یکی از مجرمان سابقه‌دار یک به یک بازداشت شدند.
۳