مرد آرایشگر که متهم است در جریان درگیری با همسایه‌اش در شهرستان پردیس مرتکب قتل شد به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
فرمانده یگان انتظامی پلیس کوهستان خبر داد
فرمانده یگان انتظامی پلیس کوهستان با اعلام خبر کشف جسد مردی در دارآباد تهران از مرگ مرد کوهنورد در ارتفاعات دارآباد خبر داد.
یک آرایشگاه زنانه در بلوار ابوذر تهران دچار آتش سوزی شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: باید در برخورد با مردم، رفتار پلیس را حرفه‌ای کنیم و اگر ما انتظار رفتار حرفه‌ای از فرمانده‌هان و همکارانمان داریم در وهله اول باید آن‌ها را توانمند کنیم.
تحقیقات پلیس تهران برای یافتن زنی که پس از ناپدید شدن وی ۵۰۰‌میلیون تومان از حسابش برداشت شده با دستگیری یک مظنون درجریان است.
زن جوانی که متهم است دو‌سال قبل با کمک دختر و پسر نوجوانش، شوهر خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده‌بود، در جلسه دادگاه ماجرا را شرح داد.
زن جوانی که با همدستی دو مرد جوان مرتکب قتل شوهرش شده بود، در جلسه محاکمه جرمش را انکار کرد.
ناکام ماندن تحقیقات پلیس برای شناسایی و بازداشت عامل قتل زن جوان سبب شد تا خانواده او درخواست دیه از بیت المال را مطرح کنند.
مرد افغان که یکسال قبل پس از دستبرد میلیاردی به خانه‌ای در غرب تهران به افغانستان گریخته‌بود پس از بازگشت به کشور بازداشت شد. متهم مدعی است که اموال میلیاردی را به ۲۰‌میلیون تومان فروخته‌بود که تحقیقات در این باره جریان دارد.
جنایتکار شیشه‌ای که پسر خردسال را پس از آزار و اذیت به قتل رسانده بود در زندان رجایی‌شهر اعدام شد.
۵