براساس یک پرونده واقعی
مترو برای خیلی‌ها نماد انسان‌های سرگردانی است که نه راه پیش دارند و نه راه پس... کافیست یک‌بار در رفتار برخی از مسافران دقیق شوید و ببینید چطور ساعت‌ها در ایستگاه می‌نشینند و ورود هیچ قطاری به آن‌ها انگیزه حرکت نمی‌دهد. نه در بالای پله‌های مترو کسی انتظارشان را می‌کشد و نه سوار شدن‌شان به قطار آنان را در هیچ کدام از ایستگاه‌ها به شادی معجزه‌ای می‌رساند. اما بدتر از تمام این شرایط انتخاب ایستگاه اشتباهی است! تصمیمات اشتباهی که قطار زندگیمان را به ایستگاه آخر می‌رساند بدون هیچ فرصت دوباره‌ای برای بازگشت و جبران....
تصادف خودروی سارقان در مشهد راز سرقت‌های سریالی آن‌ها را بر ملا کرد.
اعتیاد به مواد مخدر مخصوصاً از نوع صنعتی آن دروازه ورود به بسیاری از جرائم است به طوریکه اغلب پرونده‌هایی که در ادارات پلیس در دست بررسی است عاملان آن اعتیاد به مخدر شیشه دارند. مصرف کننده مواد مخدر شیشه به خاطر توهماتی که پس از مصرف به او دست می‌دهد گاهی دست به جنایت‌های هولناکی می‌زند که باور آن برای همه سخت است. پسر ناخلفی که به زودی به جرم قتل پدر میانسالش در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود در بازجویی‌ها اعتراف کرد در توهم شیشه پدرش را به قتل رسانده و جسد او را مثله کرده است.
طرح تازه جمع‌آوری معتادان متجاهر از 3 محله مولوی، شوش و هرندی کلید خورده است
اجرای طرح تازه جمع‌آوری معتادان متجاهر از سه محله مولوی، شوش و هرندی تهران بدون آینده‌ای روشن چندروزی است که کلید خورده‌است.
سارق تحت تعقیب که با راه‌اندازی شبکه سرقت قصد دستبرد به یکی از صرافی‌های خیابان جمهوری تهران را داشت به همراه اعضای باندش بازداشت شد.
بانک‌ها، صرافی‌ها و مراکز خرید همواره از محل‌هایی هستند که سارقان سوژه‌های خود را از این مکان‌ها انتخاب و بعد از تعقیب‌کردن آن‌ها در فرصتی مناسب اموالشان را سرقت می‌کنند. پلیس همواره برای پیشگیری از سرقت به شهروندانی که به این مکان‌ها رفت و آمد دارند هشدار‌های لازم را داده است با این حال بی‌توجهی برخی شهروندان به هشدار‌های پلیس بهترین فرصت را در اختیار سارقان قرار می‌دهد. در پرونده‌ای که کارآگاهان پلیس‌آگاهی تهران آن را رمز گشایی کرده‌اند اعضای یک باند با پرسه مقابل صرافی‌ها مشتریان را دنبال کرده و اموالشان را سرقت می‌کردند که بازداشت شدند.
خانواده‌های مصرف‌کنندگان مواد مخدر اولین کسانی هستند که از رفتار فرد مصرف‌کننده به ستوه می‌آیند. این دسته از والدین که به دلایل مختلف موفق به تربیت فرزند خود نشده‌اند در گذر زمان با دشواری‌های بعد از آلوده شدن فرزند خود روزگار می‌گذرانند. در تازه‌ترین پرونده‌ای که در پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شده است زن جوانی که از اعمال مجرمانه پسر معتادش به ستوه آمده بود پلیس را از ماجرا با خبر کرد.
«ببخشید اشتباه همچین کاری کردم دیدم یه عکس فتوکپی فوت شده، ناراحت شدم. پشیمان شدم، ولی جعبه رو انداختم دور و به هیچی دست نزدم».
عملیات گسترده پلیس پایتخت برای برخورد با خرده‌فروشان مواد‌مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر روز گذشته در مناطق شوش، مولوی و هرندی به جریان افتاد.
زن مامایی که در خانه‌ای استیجاری به صورت غیر‌قانونی اقدام به سقط جنین می‌کرد بازداشت شد.
۵