راننده تاکسی معتاد که همکارش را در ایستگاهی در جنوب تهران به خاطر سوار کردن سه مسافر زن به قتل رسانده است، بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.
مردی که با همدستی دو نفر از دوستانش با دستبرد به مطب‌های ترک اعتیاد اقدام به سرقت دارو‌های ترک مواد افیونی می‌کرد، بازداشت شد.
نماینده یکی از شرکت‌های خدمات اینترنتی که با دسترسی به اطلاعات شخصی یکی از مشترکان و تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی وی، قصد تعرض به او را داشت، بازداشت شد.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر ضرورت مقابله همزمان با ورود و تقاضای مواد مخدر برای کاهش اعتیاد در کشور از ضرورت توجه به پیشگیری اجتماعی در این حوزه خبر داد.
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه سرعت و سبقت غیرمجاز و عدم توجه به جلو همچنان در صدر عوامل بروز سوانح رانندگی قرار دارد سهم خودرو‌های سواری در سوانح فوتی و جرحی در طول نوروز را ۲۵‌درصد پراید، ۲۳‌درصد پژو و ۷/ ۵ درصد سمند اعلام کرد.
سه آدم‌ربا که مرد طلافروش را برای اخاذی ۶۰۰ میلیون تومانی به گروگان گرفته بودند وقتی فهمیدند پلیس در تعقیب آن‌ها است گروگان را رها کردند و گریختند. در حالیکه یکی از متهمان بازداشت شده، تلاش برای دستگیری دو همدست او در جریان است.
دو مرد محکوم به قصاص که با فریب زن جوان، شوهر او را به قتل رسانده بودند پس از گذشت ۹‌سال با پرداخت دیه از مرگ فاصله گرفته و از جنبه عمومی جرم محاکمه شدند.
راننده مسافربر که متهم است در جدال بر سر سوار کردن سه مسافر، راننده تاکسی را به قتل رسانده‌است تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
جنایت بی‌صدای وحشتناک در کوهستان اطراف مشهد زمانی بعد از گذشت حدود هفت ماه از ماجرای گم شدن مرد ۴۰ ساله لو رفت که بررسی پیامک‌های ارسالی از گوشی تلفن همراه مرد گم‌شده، نشان از یک مخمصه هولناک داشت!
رییس پلیس راهور ناجا با اعلام اینکه در ۱۰ ماهه سال گذشته ۱۴ هزار و ۶۸۵ نفر قربانی تصادفات شدند، گفت که پراید نقش نخست را در این تصادفات داشت.
۵