مشارکت بنیاد مسکن و اوقاف استان در ساخت مسکن با تسهیلات ارزان قیمت
کد خبر: 917373
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003qeL
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
در راستای ساخت مسکن شهری با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان مشارکت می‌کنند‌.
حمیرا رحیمی

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان  در راستای اجرای تفاهم‌نامه شماره ۵۵۵/ص مورخ ۱۸/۲/ ۹۶ فی‌مابین‌ بنیادمسکن‌ انقلاب اسلامی استان و سازمان اوقاف و امور خیریه جلسه‌ای با حضور مدیران‌ کل، معاونین‌ کارشناسان‌ اوقاف و امور خیریه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در دفتر مدیرکل اوقاف تشکیل و پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی‌ اتخاذ شد‌.

در این جلسه مقرر گردید جهت شرکت در ساخت مسکن شهری در شهر بروجن مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیر اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان با هماهنگی حوزه معاونت مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بررسی‌های لازم را انجام و نسبت به انتخاب زمین اقدام کنند.

همچنین مقرر گردید اداره اوقاف و امور خیریه استان نسبت به تهیه لیست پرونده‌های ارسالی به بنیاد مسکن شهرستان‌ها که منجر به صدور سند مالکیت نشده‌اند اقدام نماید.

برگزاری جلسات شهرستانی هر دو هفته یکبار در شهرستان‌ها و برگزاری جلسات استانی در پانزدهم هر ماه بعد از وقت اداری دریکی از ادارات بنیاد و یا اوقاف از دیگر مصوبات این جلسه بوده است.

با توجه به کمبود زمین جهت احداث مسکن در روستای بارده و تقاضاهای واصله مقرر گردید جلسات با حضور مسئولان متولی برگزار و در خصوص زمین متعلق به اوقاف و معوض یا واگذاری بخشی از زمین مذکور جهت رفع نیاز مسکن متقضیان تصمیم‌گیری مناسبی صورت پذیرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار