عکس - فرهنگی
فرهنگی
گزارش جوان از پشت صحنه برنامه تلویزیونی «بدون توقف» و استودیو ضبط این برنامه. «بدون توقف» برنامه‌ای گفتگو محور و چالشی است که به بررسی شبهات و مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی می‌پردازد و از شبکه سوم سیما پخش می‌شود.
در اولین روز از ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و موسم ضیافت الهی، مراسم انس با قرآن عصر شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ارتباط زنده تصویری با حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.
آیین اختتامیه نهمین جایزه سینمایی ققنوس شامگاه چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ در مجتمع فرهنگی سرچشمه به همراه تقدیر از فیلم های برگزیده و تقدیر از چهره‌ هنری سینمای انقلاب با حضور سعید ملکان کارگردان فیلم روز صفر، حبیب والی نژاد؛امیرعباس ربیعی کارگردان فیلم لباس شخصی مهرداد خوشبخت و شهریار بحرانی برگزار شد.
عصر امروز سه‌شنبه ۲۹ بهمن همزمان با روز ملی اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی، اولین نمایشگاه آژانس عکس مستند سو، با موضوع کارآفرینان برتر مناطق روستایی و محروم سراسر کشور، مجاور نرده های دانشگاه تهران در خیابان انقلاب افتتاح شد و تا روز ۱۰ اسفند ماه ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه ۲۰ فریم عکس از مجموعه قصه‌های تولید شده در آژانس عکس مستند سو به نمایش درآمده است. زهرا استادزاده، مجتبی حیدری، علی دهقان، اشکان پردل و پوریا ترابی از جمله عکاسانی هستند که در این پروژه حضور داشتند.
دهمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های «سینما شهر قصه» به کارگردانی کیوان علی‌محمدی، علی‌اکبر حیدری، «خورشید» به کارگردانی مجید مجیدی و «پسرکشی» به کارگردانی محمد هادی کریمی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
نهمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های «خون شد» به کارگردانی مسعود کیمیایی، «دشمنان» به کارگردانی علی درخشنده و «پوست» به کارگردانی بهمن ارک و بهرام ارک در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
هشتمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های «تعارض» به کارگردانی محمدرضا لطفی، «پدران» به کارگردانی سالم صلواتی و «من می ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
هفتمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های «لباس شخصی» به کارگردانی امیر عباس ربیعی، «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و «آتابای» به کارگردانی نیکی کریمی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر تا ۲۲ بهمن در پردیس سینمایی ملت در حال برگزاری می باشد.
پنجمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم‌های «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی، «روز بلوا» به کارگردانی بهروز شعیبی و «خوب بد جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسم خانی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.