عکس -
با حضور دانش آموزان روستایی و جهادگران و مسیولین استان مرکزی؛ یک باب مدرسه ابتدایی و خانه عالم در روستای اسماعیل آباد ۱۴ محله زرندیه افتتاح شد. جبهه جهادی منتظران خورشید به طور رسمی از سال ۱۳۹۷ این ۱۴ روستا را بعنوان یکی از مناطق هدف مشخص کرده و با جذب ده ها میلیارد تومان تا کنون توانسته است اقدامات ارزنده ای را در راهسازی؛ آبرسانی؛ احداث مدارس و مساجد و خانه های نیازمندان و خانه های عالم در کنار اردوهای متمرکز و برنامه های بهداشت و درمان، فرهنگی، هنری، ورزشی، هنری، اهدای سبدهای معیشتی و جهیزیه و ... انجام دهد.
دکتر حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله با حضور در دفتر روزنامه جوان درباره کرونا و واکسن تولیدی «نورا» به گفتگو پرداخت.
جمعی از خیّران به مناسبت روز مادر، یکشنبه ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ از مادریاران شیرخوارگاه رفیده تقدیر کردند. شیرخوارگاه رفیده تنها مرکز نگهداری کودکان معلول و مجهول الهویه کشور است.
مراسم جشن ولادت حضرت زهرا (س) با مشارکت جمعی از خیرین و گروه‌های جهادی شامگاه یکشنبه ۳ بهمن ماه ۱۴۰۰ در گرمخانه مهر برگزار شد.
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج‌الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه امروز، سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰، در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار شد. براساس کیفرخواست صادره، اتهام چعب، اداره و سرگروهی گروه تروریستی به نام «حرکه النضال العربی لتحریرالاحواز» و طراحی و اجرای عملیات‌های بمب‌گذاری و تروریستی متعدد در استان خوزستان از جمله حمله به مردم اهواز در جریان رژه هفته دفاع مقدس در سال ۹۷ است که منجر به شهادت ۲۵ نفر از شهروندان اهوازی شد.
پنجاه و دومین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت ۲۲ دی ۱۴۰۰ با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران و اصحاب رسانه در محل ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.
جشن گلریزان ویژه شیرخوارگان معلول شیرخوارگاه رفیده با هدف جمع آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی برای کمک به کودکان معلول این مرکز شامگاه چهارشنبه ۱ دی ماه ۱۴۰۰ و با حضور جمعی از مسئولین، خیرین و مردم برگزار شد. مرکز توانبخشی و شیرخوارگاه رفیده تنها شیرخوارگاه ویژه کودکان معلول در تهران است که خدمات خود را به بیش از ۸۰ کودک و نوزاد با معلولیت‌های جسمی، ذهنی و حرکتی به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد.
ششمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی پایتخت سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در مقر پلیس آگاهی تهران برگزار شد.
مراسم تکریم عبدالله گنجی مدیر عامل و مدیر مسئول سابق و معارفه محمدجواد اخوان مدیر عامل و مدیر مسئول جدید روزنامه جوان عصر امروز چهار شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ با حضور سردار عبدالرضا آزادی معاون فرهنگی هنری سازمان بسیج، محمدسعید احدیان دستیار سیاسی و رسانه‌ای رییس مجلس، پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس و کارکنان روزنامه جوان در خبرگزاری فارس برگزار شد.