عکس - اجتماعی
اجتماعی
طرح اقندار پلیس امنیت عمومی و طرح صاعقه پلیس پیشگیری صبح امروز سه شنبه ۵ اسفند با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد.
جمعی از اعضای موسسه «حفظ آثار شهدای دستجرد» با حضور در منزل شهید «رضا فصيحي دستجردی» با خانواده ایشان دیدار کردند.
مراسم ازدواج جمعی از جوانان با عنوان «عقد نومزدوجین» با مشارکت خادمان حرم امام رضا (ع) و به همت خیریه شمیم مهرسبحان (شمس) همزمان با میلاد بانوی دوعالم حضرت زهرا (س) در رواق شیخ طوسی برگزار شد.
چهل و یکمین مرحله طرح رعد پلیس پیشگیری صبح سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ با حضور سردار رحیمی در ستاد فرماندهی پلیس پایتخت برگزار شد.
مراسم توزیع کمک‌های مؤمنانه ویژه محرومین ادیان الهی يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ با حضور سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی، نمایندگان ادیان الهی آشوری، کلیمی و مسیحی در مجلس شورای اسلامی در محل این سازمان برگزار شد. این کمک ها در قالب حواله هایی به این نمایندگان تحویل شد.
فعالان موسسه خیریه شمیم مهر سبحان (شمس) و مجتمع آموزشی آل احمد (مدرسه ویژه کودکان کار محله شوش) با هدف گسترش و نهادینه سازی چهارشنبه‌های امام رضایی این هفته میهمان کودکان کار بودند. با توجه به مغفول ماندن کودکان کار در عرصه اجتماعی، این خیریه مراسم ویژه ای به همراه توزیع غذا و هدیه با هدف شادسازی و ایجاد دلگرمی به این کودکان برگزار کرد.
سردار حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی صبح امروز ۳۰ دی ماه از نمایشگاه و کشفیات و دستاوردهای پلیس پایتخت بازدید کرد.
مرحله دوم طرح صاعقه پلیس پیشگیری صبح سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت در مقر پلیس پیشگیری تهران بزرگ برگزار شد. در این طرح ۳۶۸ نفر از سارقان و زورگیران مسلح، ۱۴۵ نفر از اوباش استفاده کننده از سلاح سرد یا سلاح جنگی و ۱۴۹ نفر از حاملان یا تهیه کنندگان سلاح بازداشت شدند.
شاخص کیفیت هوای تهران پس از چند روز متوالی همچنان در شرایط ناسالم قرار دارد.
در سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در تاریخ ۱۳دی ماه سال ۱۳۹۸ توسط نیرو‌های تروریستی و متجاوز آمریکا در بغداد به شهادت رسید، تصاویری از این #مرد_میدان ایثار و شهادت را بازنشر می‌نمائیم.