عکس - اجتماعی
اجتماعی
از روز گذشته و با ورود یک جبهه هوای سرد به کشورمان بسیاری از مناطق شمالی کشور شاهد کاهش شدید دما و بارش برف بوده است. تهران نیز از ساعات نخست صبح روز شنبه در بسیاری از مناطق شمالی خود شاهد بارش برف نیمه‌سنگین است که موجب ترافیک شدید در معابر و بزرگراه ها شده است.
جلسه رسیدگی به پرونده تیمور عامری و متهمان دیگر اخلال ارزی امروز دوشنبه (۲۰ آبان) به ریاست قاضی موحد برگزار شد.
بزرگترین باند سرقت مامورنماهای میلیاردی که اقدام به دهها فقره سرقت از اتباع خارجی کرده بودند با تلاش ماموران پلیس آ‌گاهی پایتخت شناسایی و منهدم شدند. سرهنگ داود فرد جانشین پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: متخلفان همگی سابقه دار بوده‌اند و این افراد در فرصت مناسب در بازرسی برخی اموال را سرقت می‌کردند و بلافاصله محل را ترک می‌کردند از این رو شخص قربانی متوجه می‌شد که او مامور نبوده و مامور نما بوده است.
مراسم وداع پیکر شهید مدافع حرم «حامد سلطانی» که طی عملیات پاکسازی در شمال سوریه به شهادت رسیده است، صبح پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ در معراج شهدای تهران برگزار شد. منبع: معراج شهدا
همزمان با روز شهادت امام رضا(ع) دسته بزرگ عزاداری و اجتماع عظیم خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و ایثارگران فاطمیون و عموم مهاجرین افغانستانی به همت هیئت رزمندگان فاطمیون در مشهد مقدس برگزار گردید.
آئین شام غریبان ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) با حضور خادمان بارگاه منور رضوی در مشهد برگزار شد.
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا چهارشنبه(اول آبان) به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.
درطرح شناسایی و دستگیری دلالان قاچاق دارو، سیزده نفر از سرشاخه‌های اصلی قاچاق دارو وتعدادی از دلالان که این داروها را توزیع می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.
چهارمین جلسه رسیدگی به پرونده شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا دوشنبه (۲۹ مهر) به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.
پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی صبح امروز در تهران طبق سال های گذشته با حضور پرشور عاشقان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدلله الحسین (ع) از مبادی ومسیرهای تعیین شده به مقصد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برگزار شد.