عکس - سیاسی
سیاسی
سی‌ و‌ سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از بیست‌ و یکم آغاز شده و تا سی‌ویکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی(ره) و مجازی در سامانه ketab.ir ادامه خواهد داشت.
جوان در گفتگویی با محمود مختاریان استاد برجسته «سواد رسانه‌ای» به بررسی احوال ناخوش امروز مطبوعات پرداخته است. استاد مختاریان در جایی از گفتگو بیان می‌کند: «بعد از ۷۵ سال چنان سیلی‌ای در گوش امریکایی‌ها زدیم که سرش پیچید. اما دقت کنید شما می‌توانید موشک نقطه‌زن داشته باشید، اما رسانه نقطه‌زن نداشته باشید؟» / مشروح این گفتگو را می‌توانید در شماره ۶۴۷۹ روزنامه جوان (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) بخوانید.
جمعی از معلمان سراسر کشور، صبح امروز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه۱۴۰۱ با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
جبهه جهادی منتظران خورشید همزمان با عید سعید فطر؛ با حضور در منطقه ی بسیار صعب العبور احمدفداله خدمات متنوعی را در حوزه های بهداشت و درمان، فرهنگی، ورزشی، هنری ارائه نمودند. منتظرانی ها از نوروز ۹۴ با ورود به این‌منطقه ی بسیار محروم و سخت گذر؛ با جذب دهها میلیارد تومان از منابع دولتی و خیرین؛ اقدامات بی بدیلی در راهسازی، برق رسانی، مخابرات، آبرسانی و احداث مدارس- خانه های بهداشت- مساجد و ... را آغاز نموده و با مشارکت اهالی منطقه که شامل ۱۰۴ پارچه آبادی می باشد با قوت ادامه می دهند.
نخستین نشست خبری شهردار تهران دکتر علیرضا زاکانی، صبح دوشنبه ۱۹ اردیبهشت، در محل نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار شد.
جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز (دوشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه و هیئت همراه امروز (یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مراسم وداع با پیکر هنرمند انقلابی زنده یاد نادر طالب‌ زاده مستندساز، تهیه‌کننده و مجری تلویزیون، عصر امروز شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ با حضور مسئولان و فعالان رسانه ای در معراج شهدای تهران برگزار شد.
حضرت آیت الله سیّدعلی خامنه ای، رهبر معظّم انقلاب اسلامی عصر امروز جمعه (۹ اردیبهشت) به مناسبت روز جهانی قدس سخنرانی کردند.
راهپیمایی روز جهانی قدس در تهران، صبح جمعه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ همزمان با سراسر کشور و با حضور گسترده مردم روزه دار برگزار شد.