حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: به کوری چشم دشمن تابستان امسال یکی از بهترین تابستان ها بود
محمدشهسواری دلاورمردی از شهر کهنوج استان کرمان بود که در چنگال اسارت دشمن فریاد «مرگ برصدام» سر داد. این صحنه همان شب از تلويزيون‌های سراسر دنیا پخش شد.
مروری بر دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی ایران
شهید آیت الله سید عبدالحسین دستغیب در دوران حیات، درس‌های اخلاق فراوانی به مردم می‌داد و در دوران پیش از انقلاب، تاثیر چشمگیری در روشنگری مردم داشت که همین امر باعث شد ماموران ساواک بارها او را ممنوع المنبر، بازداشت و تبعید کنند. او در 20 آذر سال 1360 به دست منافقان به شهادت رسید.
سخنان رهبر انقلاب در دیدار با دست‌اندرکاران کنگره شهدای استان خراسان جنوبی
فیلم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره‌ی شهدای استان خراسان جنوبی که در تاریخ ۱۴ آبان ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز (سه‌شنبه) در محل این همایش در بیرجند منتشر شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سخنرانی در جریان حضور در دانشگاه علم و صنعت در تاریخ ۸۷/۹/۲۴ جنبش دانشجویی را یک جنبش ضداستکباری و عدالتخواه تحلیل کردند و در این زمینه برخی نقاط عطف تاریخ جنبش دانشجویی را برشمردند که پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در این اطلاع‌نگاشت مرور میکند.
نظامیان رژیم صهیونیستی به ساختمان خبرگزاری رسمی فلسطین در رام‌الله حمله و چند نفر از خبرنگاران آن را بازداشت کردند.
رئیس جمهور در پایان نشست امروز سران قوا تصریح کرد: تلاش می‌کنیم حقوق افرادی که دریافتی ثابت دارند، در حد توان افزایش می‌دهیم.
۳