چندماه پیش و پس از انتقادهای رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از رییس‌جمهور، او گفته بود که روحانی اعلام کرده چند نفر از جمله بنده نباید به شورای عالی انقلاب فرهنگی بیایند. حالا خبر رسیده که حسن رحیم‌پور ازغدی و عزت الله ضرغامی به جلسه فردای این شورا دعوت نشده اند. همچنین حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری فارس گفته است: «شنیده‌ام دولت عامل عدم دعوت از رحیم پور ازغدی و ضرغامی به شورای انقلاب فرهنگی است.»
ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه سیل زده در جنوب خوزستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن پل شناوری برپا کرد.
اساتید، قاریان و حافظان برتر شرکت‌کننده در سی و ششمین دوره‌ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، صبح امروز با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.
این روزها طلاب و روحانیون زیادی برای کمک به سیل‌زدگان راهی مناطق سیل‌زده شده‌اند و کارهای مختلفی برای کمک به مردم انجام می‌دهند که پاک‌سازی گل و لای و قالی‌شویی، جزئی این کارهاست.
در حالی دنیا از ساخت خانه‌های کاه‌گلی به سمت ساخت خانه‌های سیمانی و بتنی رو آورده است، آلمانی‌ها به مزایای ساخت خانه با استفاده از کاه‌گل اعتراف کرده‌اند. خانه‌های ساخته شده با سیمان و بتن برای سلامتی انسان مضر است اما کاه‌گل علاوه بر طبیعی و بی ضرر بودن، به گرم ماندن خانه‌ها نیز کمک می‌کند.
همايون اسعديان در گفت‌وگوی تلفنی با بهروز افخمی در برنامه زنده تلویزیونی گفت : اگر به من می گفتند شما در این برنامه هستید اصلا صحبت نمی‌کردم!
۳