وقتی موجودی بانکی شرط اصلی جواب «بله» می‌شود
برخی افراد از گذشته تاکنون از مقوله مهم ازدواج، تعریف غلطی ترسیم کرده‌اند که موجب ایجاد یأس، ناامیدی و ترس در میان اقشار گوناگون جامعه، به خصوص قشر فقیر و محروم شده است.
جهیزیه رنگین یا معامله سنگین؟
سطحی‌ترین نگاهی که می‌توان به ازدواج داشت وقتی‌ست که قضیه جهیزیه و مراسم عروسی به نوعی معامله تبدیل می‌شود، به طوری که خانواده دختر جهیزیه سنگین می‌دهد و در عوض داماد مراسم عروسی مفصل تری می‌گیرد.
خیلی از پولدار‌ها هم نخریدند
شاید عده‌ای بگویند که این کاهش خرید در شب عید به این دلیل است که مردم توان مالی خرید شب عید را نداشتند. بله حتماً پایین آمدن قدرت خرید مردم یکی از دلایل مهم این کاهش خرید مردم است ولی کسانی که توان مالی خوبی هم داشتند برای همراهی با دیگران نخریدند.
چرا اغلب برنامه‌ریزی افراد برای ایجاد تغییر در عادت‌هایشان با شکست مواجه می‌شود؟
هنر تغییر این است که تغییر را نه به یک فشار که به یک نرمش تبدیل کنید. بسیاری از اوقات ما در ایجاد تغییر به شکست می‌رسیم، چون تغییر را از دریچه یک فشار و رنج نگاه می‌کنیم. مثلاً فردی می‌خواهد وزن خود را پایین بیاورد، اما این کار را به یک فشار و مشقت تبدیل می‌کند، چون در همان آغاز غذای خود را به یک سوم یا یک چهارم کاهش می‌دهد
چطور می‌توانیم خوردن را به یک مراقبه تبدیل کنیم؟
عبور از عادت‌های کهنه گاه بسیار ساده است، اما ما نمی‌خواهیم این هزینه ساده را بپردازیم. می‌شود و می‌ارزد که یک بار غذا خوردن را به مثابه تمرینی برای آگاهی انجام دهیم و ببینیم که با این نوع غذا خوردن عملاً کار بزرگی را انجام داده‌ایم.
اسفناج و کلم بروکلی منبع عالی ویتامین‌های A و C هستند که در تولید چربی طبیعی پوست سر موثر است. این خوراکی‌ها می‌توانند به رشد و تقویت موهایتان به شما کمک کنند.
اگر به دنبال راهکاری برای درمان سریع تبخال هستید می‌توانید درمان‌های خانگی که در این گزارش به شما می‌شود را امتحان کنید. البته توجه کنید که هر فرد واکنش متفاوتی به هر درمانی نشان می‌دهد و انتخاب هر نوع درمان، الزاما نتیجه‌ مطلوبی برای همه افراد را نخواهد داشت.
آیا با حقوق و تکالیف آپارتمان‌نشینی آشنا هستیم و آن را رعایت می‌کنیم؟
این روز‌ها تا چشم کار می‌کند شهر را خانه‌هایی به نام مجتمع‌های آپارتمانی پر کرده‌اند که جمعیت‌های مختلفی را درخود جای داده‌اند. رفته رفته اختلافات فرهنگی حاکم در یک مجتمع مشکلاتی را به وجود آورده که در زندگی‌های آپارتمان‌نشینی تبدیل به مسئله شده است و همسایه‌های این مجتمع‌ها سایبان آرامش برای هم نیستند.
اندر حکایت آداب آپارتمان‌نشینی
یک عده خانه‌هایشان را چند منظوره کرده‌اند:پدر پاشنه‌کش تولید می‌کند. دختر خانم مهدکودک خانگی زده و با بچه‌ها عروسک بازی می‌کند. مادر خانه ابرو بند می‌اندازد و گاهی لباس هم می‌فروشد، بعد خدا نکند یک پزشک برای نهایتاً دوساعت بخواهد در این مجتمع نامنظم به مردم خدمت کند، همه معترض می‌شوند که «خدا به دور همش مریض میاد تو راه پله بچه‌مون مریض میشه.»
در این گزارش یاد می‌گیرید که چطور بهترین عینک مناسب برای چهره‌تان را انتخاب کنید.
۱۱