چندی پیش یک عضو اتاق بازرگانی ایران از احتکار محموله‌های کاغذ برای استفاده در انتخابات پیش روی مجلس خبر داد، موضوعی که هنوز نهاد‌های نظارتی درباره آن اظهار نظر نکرده‌اند، اما ماجرا چیست؟
دست‌هایی به‌دنبال التهاب در بازار مسکن
اتحادیه مشاوران املاک به اتاق اصناف پیشنهاد افزایش ۱۰۰ درصدی حق کمیسیون را داده که مخالفان این پیشنهاد معتقدند این اقدام، التهاب جدیدی در بازار مسکن ایجاد می‌کند.
شرکت تویوتا با همکاری شرکت شارپ و شرکت "نیو انرجی" و سازمان توسعه فناوری صنعتی ژاپن به منظور ساخت یک خودروی خورشیدی که بتواند برای همیشه کار کند و هیچ‌وقت خاموش نشود، همکاری می‌کند.
سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نامه‌ای به رییس قوه قضائیه، خواستار برخورد قاطع با اهمال کنندگان اجرای قانون"مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب سال ۹۲" و سامانه‌های مرتبط به آن شد.
شاخص بورس تهران که با رشد شارپی اولین روز هفته توانسته بود به بیش از ۳۰۴ هزار واحد نیز برسد امروز وارد اصلاح قیمتی شد و با افت ۲۰۶۴ واحد به کانال ۳۰۲ هزار واحد بازگشت.
قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ به ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است. در ادامه قیمت سایر ارز‌ها را می‌خوانید.
امروز یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ قیمت هر گرم طلا، ۴۰۵ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین هر سکه امامی ۴ میلیون و ۲۷ هزار تومان معامله می‌شود.
سردار هادیانفر خبر داد
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: قطعا پراید در سال آینده پلاک نمی‌شود و پلیس با جدیت این موضوع را دنبال می‌کند.
اگر افت تولید نفت عربستان طولانی شود آمریکا یا باید تولید خود را افزایش دهد یا تحریم‌ها علیه سایر تولید کنندگان بزرگ نفت مثل ایران را بردارد.
یک نماینده مجلس خبر داد
تبعیض در نظام پرداخت حقوق و دستمزد و مزایای بخش دولت آنقدر بالا گرفته‌است که یک نماینده مجلس با بیان اینکه، متأسفانه حقوق‌های چند ده میلیونی خارج از ضابطه در دستگاه‌های اجرایی وجود دارد، گفت: با اصلاح قانون، عنوان نیروی قراردادی با هدف رفع تبعیض در نظام اداری حذف خواهد شد و تنها نیروی رسمی، پیمانی و شرکتی خواهیم داشت.
۷