توصیه پزشکان به افرادی که میزبان ویروس لعنتی بد قدمِ جاخوش کُن شدند، مصرف سوپ و مایعات و آبمیوه به ویژه آب هویج هست؛ اما با این قیمت‌های دور از انتظار چطور ممکن می‌شود؟
۲ هزار میلیارد تومان اوراق بدهی دولتی در بیست و ششمین مرحله از حراج این اوراق در عملیات بازار بازار توسط بانک مرکزی به سه بانک فروخته شد.
گروه خودروسازی سایپا با وجود تحریم‌های ظالمانه و قطع همکاری خودروسازان خارجی توانست با تکیه بر دانش مهندسان داخلی، موتور خودروی شاهین را در مجموعه مگاموتور تولید کند.
همزمان با هفته بسیج و در مراسم تجدید میثاق با شهدا در جوار مزار شهید سلیمانی صورت گرفت:
به گزارش روابط عمومی مس شهید باهنر، در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج در جوار مزار سپهبد شهید سلیمانی و با حضور امام جمعه، فرماندار و مدیرکل دادگستری استان کرمان و با حضور مدیرعامل و اعضای بسیج شرکت مس باهنر صورت گرفت، امام جمعه کرمان ضمن تشکر از حضور معنا دار بسیجیان این مجموعه صنعتی در مراسم تجدید میثاق با شهیدان گفت: این هفته را به تمامی عزیزان بسیجی بویژه کارگران بسیجی مس باهنر تبریک گفته و بار دیگر با شهیدان سرافراز و امام شهیدان عهد می‌بندیم که با اقتدا به آن‌ها در مسیر تحقق احکام اسلامی و اهداف انقلاب اسلامی با وحدت کلمه حرکت کنیم
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: اگرچه نمایشگاه‌های خودرو از شنبه به مدت دو هفته تعطیل هستند، اما آگهی‌های منتشر شده در فضای مجازی نشان می‌دهد که قیمت‌ها همچنان کاهشی است.
به منظور رفاه حال مشتریان و حفظ سلامتی آن‌ها در دوران شیوع ویروس کرونا، سیستم نوبت دهی تلفنی مشتریان بانک رفاه کارگران آغاز به کار کرد.
قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن به طور متوسط در هفته‌های گذشته کاهشی بوده و در آبان ماه سال جاری به ۷۳ هزار تومان رسیده است. بر این اساس، زوجین تهرانی برای تهیه وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید حدود ۳۵ میلیون تومان بپردازند.
رئیس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش ۴۸ و ۳۱ درصدی معاملات ملک به ترتیب در شهر تهران و کل کشور طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: با توجه به پایین آمدن قیمت مسکن، خریداران در انتظار افت بیشتر نرخ‌های پیشنهادی هستند.
تبانی با تولیدکنندگان مواد غذایی
حال که قیمت‌ها چندین برابر افزایش یافته و نهاده‌های دامی دپوشده در بنادر و گمرکات در حال ترخیص هستند، وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرده است که در بخش سویا فقط ۲۰درصد و جو و ذرت فقط ۶۰درصد نیاز تولیدکنندگان را می‌تواند توزیع کند و دامداران و مرغداران کمبودشان را از بازار آزاد تأمین کنند. حال این سؤال مطرح می‌شود، مگر نهاده‌های موجود در بازار آزاد که ۴۰۰درصد گران‌تر از نرخ مصوب دولتی است با ارز آزاد وارد شده که اکنون تولیدکنندگان را به بازار آزاد ارجاع می‌دهید؟
جزئیات تازه از آخرین وضعیت «شناسه رهگیری» برای مبارزه با احتکار
مدیرکل پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه شناسایی تخلفاتی نظیر احتکار، گران‌فروشی و عرضه کالا بدون خدمات پس از فروش که کد رهگیری دارند قابل پیگیری است، گفت:، اما احتکار خودرو قابل پیگیری نیست، زیرا خودرو کد رهگیری ندارد در شناسایی احتکار آن دچار ضعف هستیم.
۷