قیمت هر گرم طلا شنبه ۲۲ تیر ۹۸، ۴۲۸ هزار و ۲۲۰ تومان اعلام شده است. همچنین سکه امامی ۴ میلیون و ۴۶۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.
آنچه باید درباره کارت سوخت بدانید
استفاده از کارت سوخت از بیستم مردادماه اجباری می‌شود و از این تاریخ تمام خودرو‌ها تنها با کارت می‌توانند سوخت دریافت کنند؛ اما آن‌طور که شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده‌های نفتی به ایسنا اعلام کرده، وضعیت جایگاه‌های سوخت کشور در شرایط مطلوبی است و جای نگرانی در این حوزه وجود ندارد.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس می‌گوید قاچاق مصنوعات چرمی مانند کت، کیف و کفش باعث تعطیلی ۵ هزار واحد تولیدی در تبریز شده‌است، اگر فرض بگیریم در هر واحد تولیدی پنج نفر مشغول به کار هستند، حدود ۲۵ هزار نفر بیکار شده‌اند.
اگر چه تعداد خانه‌های خالی ارقامی در حدود ۲ تا ۳ میلیون واحد مطرح می‌شد، اما از زمانی که یک نماینده مجلس در رسانه ملی عنوان داشت که طی سال‌های ۸۵ الی ۹۵ در حدود ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده‌است که از سرنوشت ۸ میلیون واحد اطلاعی در دست نیست، حجم خانه‌های خالی در ایران برای افکار عمومی به یک مسئله تبدیل شده‌است.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام اینکه اپلیکیشن‌های فروش بلیت هواپیما مجوز ندارند و فعالیت آن‌ها غیرقانونی است، گفت: فعالیت غیرقانونی این نرم‌افزار‌ها قطعاً زمینه‌ساز بروز جرائم مختلف و کلاهبرداری از مسافران می‌شود.
صندوق بازنشستگی کشوری بنگاهی دارد که در سال ۱۵۰۰ میلیارد تومان زیان می‌دهد.
کانال سوئز یکی از مهم‌ترین آبراه‌ها و گذرگاه‌های دریایی است که مالکیت آن در اختیار مصر است و دریای سرخ را به دریای مدیترانه متصل می‌کند.
وزیر اقتصاد با بیان اینکه این وزارتخانه در حال تدوین لایحه مالیات بردرآمد فعالیت‌های اختلال‌زا است، گفت: درآمد‌های نجومی بادآورده براساس این لایحه مشمول پرداخت مالیات می‌شود.
نوسان‌های دو سال گذشته بازار‌ها نشان داد که ثروت و امکانات قابل‌ملاحظه‌ای در بین برخی از اشخاص حقیقی و حقوقی در اقتصاد ایران دپو شده‌است، حال با فعال شدن سازمان امور مالیاتی برای شناسایی دارایی اشخاص و اخذ مالیات از دارایی و مجموع درآمد به نظر می‌رسد تعادل به بازارهایی، چون مسکن، ارز، سکه و طلا در حال بازگشتن است.
یکی از ثمرات تنش‌آفرینی امریکایی‌ها در خلیج فارس مشخص شد
پس از حملات اخیر به نفتکش‌ها در آب‌های اطراف تنگه هرمز به‌عنوان کلیدی‌ترین گذرگاه نفتی دنیا، شاهد تقویت موضع واشنگتن در جنگ تجاری با چینی‌ها بوده‌ایم.
۶