قیمت نفت، امروز در شروع معاملات هفتگی بازار‌ها در واکنش به حمله هماهنگ پهپاد‌ها به قلب تاسیسات نفتی سعودی که نیمی از تولید نفت این کشور را از کار انداخت، برای لحظاتی بیش از ۱۹ درصد جهش کرد.
قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ به ۱۱ هزار و ۳۴۷ تومان اعلام شده است. در ادامه قیمت سایر ارز‌ها را می‌خوانید.
امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸ قیمت هر گرم طلا، ۴۰۷ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. همچنین هر سکه امامی ۴ میلیون و ۲۱ هزار تومان معامله می‌شود.
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه نرخ بلیت پرواز‌های اربعین امسال نسبت به سال گذشته افزایش نیافت، گفت: در مسیر تهران ـ نجف ـ تهران و تهران ـ بغداد ـ تهران قیمت بلیت ۲.۲ میلیون تومان است.
همزمان با اجرای طرح کدینگ کارت هوشمند سوخت در منطقه سیستان و بلوچستان، تاکنون از سوختگیری بیش از ۲۴۲ هزار کارت سوخت مهاجر جلوگیری شده‌است.
رئیس سازمان امور مالیاتی با اشاره به اینکه درآمد پزشکان با دیگر اقشار و گروه‌ها قابل مقایسه نیست، گفت: فراخوان نصب کارتخوان مالیاتی برای ۵۰ صنف از روز یک‌شنبه آغاز شده و همزمان نام ۱۵ گروه و ۵۰ صنف از مشاغل برای روزنامه رسمی ارسال شده و رسیدگی مالیاتی آن‌ها هم مطابق پزشکان، بررسی خواهد شد.
هر ساله بیش از ۷۰۰هزار تن سنگ، ماسه، خاک و ضایعات مخلوط با گندم از دلالان و کشاورزان ریال خریداری می‌شود که موجب حیف‌ومیل ۱۲هزار میلیارد ریال بودجه دولت در هر سال می‌شود و برای سلامتی مردم هم مخاطره‌آمیز است.
آمار‌های بانک مرکزی از افزایش ۲/ ۲۶ درصدی مانده سپرده‌ها و ۷/ ۱۹ درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان اردیبهشت ۹۸ نسبت به مقطع مشابه سال قبل حکایت دارد این در حالی است که برخی معتقدند بخشی از منابع صادرکنندگان با توجه به کاهش فعالیت صادراتی‌شان به بانک‌ها عزیمت کرده‌است.
افزایش دامنه نفوذ امریکا در بازار نفت، فروش تسلیحات بیشتر به عربستان و کاهش ارزش سهام آرامکو از جمله اهداف اقتصادی مطرح شده به دنبال حمله اخیر به قلب نفتی سعودی‌ها بوده است
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در پاسخ به این سؤال که آیا از مالکیت شرکت‌های دولتی در آستانه واگذاری، بابت مطالبات خود از دولت استقبال می‌کنید، گفت: شرکت‌های دولتی را نمی‌پذیریم، چراکه به دنبال بنگاه‌داری نیستیم.
۶