مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش سهمیه سوخت تاکسی‌های مستقر در ایستگاه‌های ویژه خبر داد و گفت: ما به‌التفاوت سهمیه سوخت تاکسی‌های پایانه‌ای و فرودگاهی واریز می‌شود.
گفت و گو با علی سرزعیم، اقتصاددان در باب تأثیر بی‌ثباتی‌های اقتصادی بر مهم‌ترین طبقه اقتصادی- اجتماعی
استاد دانشگاه علامه طباطبایی معتقد است: «اگر طبقه متوسط را از دست بدهیم باید برای آینده پیش‌بینی بد داشت. من احساس می‌کنم برخی روشنفکر‌ها در حال گول زدن طبقه متوسط هستند. با این استدلال که اصلاحات سخت لازم نیست و فقط کافی است فساد از بین رود. نباید حرف‌های غلط تحویل جامعه داد.»
طبق اعلام مسوولان، پس از سهمیه‌بندی بنزین میزان مصرف این فرآورده نفتی کاهش یافت و در روز‌های اول اجرای این طرح اعداد متفاوتی در این مورد مطرح می‌شد که درنهایت عدد ۲۲ میلیون لیتر در روز صرفه‌جویی اجرای این طرح اعلام شد و تاکنون نیز تغییر چندانی نکرده است.
قیمت خودرو امروز (پنجشنبه) در بازار آزاد نسبت به دیروز با نوسان جزئی همراه است.
مدیرکل دفتر مدیریت مصرف شرکت آب و فاضلاب کشور، درباره احتمال یخ‌زدگی و ترکیدگی کنتور‌ها و لوله‌های آب به علت افزایش برودت هوا هشدار داد.
سخنگوی صنعت برق، از پرداخت پاداش توسط شرکت‌های برق و گاز به مشترکانی که نسبت به کاهش مصرف خود اقدام کنند، خبر داد.
رییس قوه قضاییه:
رییس قوه قضاییه گفت: باید سازوکار‌های اقتصادی در کشور از جمله تولید قوی شود و کارآفرینان و تولیدکنندگان مورد حمایت قرار گیرند و سازمان بازرسی این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
تشدید نگرانی‌ها از شیوع ویروس مرگبار کرونا از چین، کاهش تقاضای نفت خام و اعلام خبر افزایش ذخایر انبار‌های نفت آمریکا در هفته گذشته، منجر به سقوط قیمت نفت خام شد.
معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی گفت: مردم نگران مرغ و گوشت برای شب عید نباشند، زیرا تولیدکنندگان دام و طیور شب و روز مشغول تولید هستند.
قیمت دلار امروز ۳ بهمن ۹۸ به ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید.
۸