آیا جشنواره‌ای که پررنگ‌ترین و شلوغترین بخش آن اکران فیلم‌های جامانده از جشنواره ملی فجر می‌شود می‌توان نام جهانی گذاشت؟
پس از دیدار «شاهرخ‌خان» سوپراستار بالیوود با مجید مجیدی کارگردان ایرانی در فستیوال فیلم پکن، بحث همکاری این دو در رسانه‌های هندی داغ شده است و گفته می‌شود که قرار است شاهرخ خان در فیلم جدید مجیدی ایفای نقش کند.
سعید نورالهی حوالی ساعت ۵ صبح امروز ۶ اردیبهشت ماه فوت کرد.
سعید نورالهی روز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ حدود ساعت ۵ صبح ماه فوت کرد.
سعید نورالهی بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز درگذشت.
نوید محمدزاده از دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر درخواست کرد تا یکی از سیمرغ‌های این رویداد سینمایی را به او اهدا کند.
در حاشیه بازدید سفیر انگلیس از تئاتر نصر
در مدت‌زمان کوتاهی حوزه فرهنگ و هنر به‌خصوص هنر‌های نمایشی بدل به بزرگراهی برای نفوذ فرهنگی بیش‌ازپیش سفارت‌خانه‌ها شده است.
واکنش وزیر ارشاد به فیلم «رحمان۱۴۰۰»:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع خبرنگاران و در واکنش به فیلم رحمان۱۴۰۰ گفت: دربرابر تخلفات اغماض نمی‌شود.
وزیر ارشاد درمورد توقیف فیلم «رحمان ۱۴۰۰» گفت: «من جزئیات این ماجرا را نمی‌دانم و قضاوت هم نمیکنم، اما مسیر حرفه‌ای بودن یعنی مقررات اکران را رعایت کنیم. مساله این است که آنچه که مجوز گرفته عرضه شود که این نوعی اعتماد سازی ایجاد می‌کند. نباید فضا به سمت مچگیری بعد از اکران حرکت کند. ما و فیلمسازان باید به هم اعتماد داشته باشیم. اما اگر تخلفی اتفاق بیفتد اغماض نمی‌شود.»
بازیگر سریال تلویزیونی «شرایط خاص» گفت: پوشش چادر در کارهایم رو دوست دارم، من در اقوام خودم بانوان چادری بسیاری دارم و معتقدم همه آن‌ها بسیار شیک و زیبا و در عین حال بسیار مرتب و منظم هستند و برایم بسیار قابل احترام هستند.
۱۵