در فضای مجازی مطرح شده که در سال ۹۸ قیمت بلیت سینما افزایش پیدا می‌کند؛ سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کرد که هنوز تصمیمی در این باره گرفته نشده است.
نگاهی به فیلم سوء تفاهم ساخته احمد رضا معتمدي
تسلط احمدرضامعتمدی را در فلسفه نمی‌شود نادیده گرفت، اما شکل گیری مباحث فلسفی در سینما و نمایش آن برای مخاطب ایرانی غیرممکن است، اینکه با یک قصه‌ی ناقص مخاطب را در حفره‌های بی کارکرد قرار بدهیم قطعا نامش فیلم فلسفی نیست، در سینمای ایران زمانی که فیلمساز نتواند یک قصه‌ی ساده تعریف کند
دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های 100 ثانیه ای از 8 تا 10 اسفند در تهران برگزار می شود. جشنواره ایی که هم به لحاظ شکلی و هم به لحاظ ساختارهای درونی و محتوایی با بسیاری از جشنواره های سینمایی و هنری کشور متفاوت است.
گفت‌وگو با بازیگر نقش «عبدالمالک» در فیلم شبی که ماه کامل شد
ریگی‌ها طایفه بسیار بزرگی است كه آدم‌های بسیار خوبی هم هستند. آنها از این اتفاق سرافكنده هستند. آدم‌های بسیار شریفی كه زندگی آرام و آبرومندی داشتند و عبدالحمید و عبدالمالك و دار و دسته آنها را بی‌آبرو كردند
علیرضا داودنژاد:
دولت در برابر حمایت از ورود فیلم‌های مبتذل خارجی‌، تولید فیلم‌ داخلی را با شک و تردید نگریست، چراکه موضوع فیلم‌های خارجی خوب یا بد، به این سرزمین مربوط نمی‌شد ‌اما موضوع فیلم داخلی‌، خوب یا بد‌ به این سرزمین مربوط بود و مردم متقابلا به فیلم‌هایی که به خودشان مربوط باشد‌، علاقه‌مند بودند
نیما جاویدی گفت: به نظر من منصف ترین ودر عین حال بی رحم ترین منتقدان مردم هستند و بدون هیچ پیش فرضی فیلم را نقد می کنند.
مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی ماموریت غیر ممکن با حضور رضا یزدانی، علی اوجی، پادینا رهنما و عسل قرایی در پردیس سینمایی مگامال برگزار شد.
گزارش نقد و بررسی فیلم "زهرمار" در هشتمین هم‌اندیشی سینما انقلاب
در دومین روز "هشتمین هم‌اندیشی سینما انقلاب" و "جایزه سینمایی ققنوس" فیلم" زهرمار" ساخته جواد رضویان، بازیگر نام‌آشنای کمدی کشور در سالن شهدای سرچشمه بهارستان به نمایش درآمد.
فیلم کوتاه «سنگساز» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگری و بهترین کارگردانی در جشنواره queen palm شد.
به بهانه موفقیت یک فیلمساز زن در جشنواره فیلم فجر نقش و حضور زنان در سینمای بعد از انقلاب را بررسی می‌کنیم.
۱۳