نامزد‌های اسکار نود و یکم در ۲۴ بخش اعلام شد.
اندر حکایت لیست ثبت نامی بیش از دو هزار خبرنگار و منتقد برای پوشش جشنواره فیلم فجر
چندی پیش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر فهرست ۲۲۲۷ نفر از متقاضیان دریافت کارت خبرنگاری برای حضور در سی و هفتمین دوره جشنواره را منتشر کرد، فهرستی که بدون در نظر گرفتن افراد و اسامی تنها با رؤیت عددی بیش از دو هزار نفر تعجب و شگفتی فعالان این حوزه را برانگیخت.
کارگردان «شش قهرمان و نصفی» درباره وضعیت جسمی اکبر عبدی که در زمان تصویربرداری این سریال به بیمارستان منتقل شده بود، گفت: اکبر عبدی برای ویزیت به بیمارستان رفته بود و اکنون حالش خوب است و سر تصویربرداری سریال حضور یافته است.
مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد به دلیل سیاست‌های ضد ایرانی کشور لهستان، اجرای ۲ نمایش از این کشور را در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر لغو کردیم.
شامگاه شنبه ۲۹ دی‌ماه مراسم نکوداشت شهید حسین قشقایی به همت موسسه توسعه هنر‌های معاصر و اداره کل هنر‌های نمایشی در تالار شهید قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار شد
کیوان کثیریان، منتقد سینما در گفت و گو با «جوان آنلاین» از دلایل سینما نرفتن ۸۰ درصدی جامعه می‌گوید
چند روز گذشته مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) اعلام کرد که در سال گذشته چیزی حدود ۸۰ درصد از جمعیت کشور اصلا سینما نرفته‌اند. بی شک سینما نرفتن بخش عظیمی از جامعه ریشه و عوامل متععدی دارد، از همین رو به سراغ کیوان کثیریان، منتقد سینما رفته‌ایم و با او در این باره همکلام شده‌ایم.
آثار نهمین جشنواره فیلم عمار در مرکز آموزشی شهید عبدالحمید انشایی نزاجا به نمایش در می‌آید
فیلم سینمایی «نوشین» محصول مشترک ایران و ژاپن با دریافت پروانه ساخت و با بازی مهناز افشار و اوشین کلید خورد.
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با حسین سلطان محمدی، منتقد و مدرس سینما درباره حضور در جشنواره فجر
حسین سلطان محمدی منتقد و مدرس سینما در آستانه برگزاری جشنواره فیلم فجر، در خصوص کم و کیف این جشنواره گفت: جشنواره فجر نماد سینمای ملی ماست و باید با شکوه برگزار شود
گزارشی از حاشیه‌های داستانی قسمت دوم "ماجرای نیمروز"
فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز: ردخون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی سیدمحمودرضوی، قرار است در جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.
۱۴