از پوستر فیلم سینمایی ماموریت غیر ممکن رونمایی شد این فیلم از چهارشنبه 24 بهمن در بهترین سینما‌های تهران و شهرستان‌ها به اکران عمومی در خواهد آمد.
بازیگر سینما و تلویزیون با بیان اینکه من خودم منتقد این شرایط اقتصادی فعلی هستم، گفت: به زعم من بازیگر، این منفی‌گرایی زیادی به همه چیز و اینکه همه چیز را تیره نشان دهیم، هم خوب نیست.
مراسم رونمايي از پوستر رسمی فیلم سینمایی مدیترانه با حضور خانواده شهدا ، مسئولین و عوامل فیلم سینمایی مدیترانه در پردیس سینمایی هويزه برگزار شد.
گفت‌وگو با بازیگر نقش عبدالمالک در فیلم «شبی که ماه کامل شد»
بازیگر جوان سینمای ایران به قدری خوب نقش این جنایتکار را بازی کرده که هم‌اکنون اهالی سینما او را یکی از امید‌های اصلی سیمرغ می‌دانند. او در نخستین گفت‌وگوی مطبوعاتی خود با روزنامه «صبح‌نو» از سختی‌های کار در فیلم نرگس آبیار می‌گوید.
بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون با اشاره به اینکه هیچ‌وقت غرق در خوشبختی نشدم، چون از مردم فاصله نگرفتم.
اثر نرگس آبیار با نام «شبی که ماه کامل شد» تا اینجای جشنواره سی‌و‌هفتم یک سر و گردن بالاتر از رقیبانش نشان داده است
علی نصیریان بازیگر شاخص سینما و تلویزیون در سوگ همسر خود عزادار شد.
با توجه به استقبال مردم از فیلم‌های جشنواره فجر در سینماهای بازار بزرگ ایران – ایران مال – ستاد جشنواره با افزایش ۲ سالن به سالن‌های مجموعه سینمایی ایران مال موافقت کرد.
فاطمه معتمدآریا معتقد است در ۴۰سال گذشته همواره برایش توقف ایجاد کرده‌اند!
معتمد آریا که با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های همین کشور و نظام بزرگ شده است حالا می‌گوید در این ۴۰ سال همواره با توقیف روبه‌رو بود و از قضا همین توقیف‌ها بودند که باعث رشدش شده‌‌اند! حتی اگر قبول کنیم این چهل سال هیچ چیز و هیچ چیز برای امثال معتمد آریا نداشته، حداقل برای آن‌ها بهانه خوبی بود تا ضعف‌ها و شکست‌های خود را به گردن انقلاب اسلامی بیندازند
سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: «متری شیش و نیم» از زمان پروانه ساخت، نمایش و سپس حضور در جشنواره مورد توجه و حمایت ما بوده است.
۱۴