سازمان امور سینمایی و سمعی بصری دستورالعمل جدید درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی را که به امضای حسین انتظامی سرپرست سازمان رسیده، ابلاغ کرده است
مهناز افشار به‌خاطر انتشار و اظهار نظر درباره یک توییت جعلی، مورد پیگیری قضایی قرار گرفته و بر اساس اخبار منتشر شده او ممنوع الخروج شده است.
سیدعلی ضیا اعلام کرد که در اجرای طرح چهره مردمی ۹۸، چهره‌های جدیدی که الگوی حقیقی جامعه هستند معرفی خواهند شد. سعید اوحدی نیز در این باره گفت: «گنج بزرگ خلقت و سر مگوی آفرینش خدمت به مردم است و شبکه یک با طرح انتخاب چهره‌های مردمی الگوی این کار بود. اینکه ۲هزار نفر در ابتدا، ۴۰ نفر در مرحله بعدی و سرانجام ۱۱ نفر در پایان به عنوان چهره‌های برتر مردمی معرفی شوند، حرکت بسیار بزرگی است و به راستی این چهره‌ها تجلی دعای مکارم اخلاق امام سجاد (ع) بودند.»
نیکول کیدمن می‌گوید که بسیاری حتی دوستان صمیمی‌اش او را به خاطر اعتقادات مذهبی‌اش اذیت می‌کنند.
آیا جشنواره‌ای که پررنگ‌ترین و شلوغترین بخش آن اکران فیلم‌های جامانده از جشنواره ملی فجر می‌شود می‌توان نام جهانی گذاشت؟
پس از دیدار «شاهرخ‌خان» سوپراستار بالیوود با مجید مجیدی کارگردان ایرانی در فستیوال فیلم پکن، بحث همکاری این دو در رسانه‌های هندی داغ شده است و گفته می‌شود که قرار است شاهرخ خان در فیلم جدید مجیدی ایفای نقش کند.
سعید نورالهی حوالی ساعت ۵ صبح امروز ۶ اردیبهشت ماه فوت کرد.
سعید نورالهی روز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ حدود ساعت ۵ صبح ماه فوت کرد.
سعید نورالهی بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز درگذشت.
نوید محمدزاده از دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر درخواست کرد تا یکی از سیمرغ‌های این رویداد سینمایی را به او اهدا کند.
۱۴