معاون اجتماعی ناجا گفت: «موضوع فعالیت سینما‌ها تا سحر در شب‌های ماه مبارک رمضان به جز لیالی قدر مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت تأیید شد.»
مطالبه گری این روز‌های خیلی از هنرمندان و دوستداران هنر در مجموعۀ تئاتر شهر و خیابان‌های اطراف آن، این است که محله، بیشتر از این که پاتوق اهالی هنر باشد مکانی شده برای فروش مواد مخدر و حضور اراذل و اوباش که عرصه را برای حضور آن‌ها تنگ کرده‌اند.
آخرین مصوبات شورای صنفی نمایش
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه اعضای هیات مدیره جدید شورای صنفی نمایش مشخص شده‌اند، اسامی فیلم‌هایی را که برای اکران عید فطر قرارداد بسته‌اند، اعلام کرد.
تحسین منتقد برجسته هالیوود ریپورتر از یک فیلم ایرانی
«دبورا یانگ» منتقد برجسته و شناخته شده هفته نامه «هالیوود ریپورتر» در تازه‌ترین مطلبش به تمجید و تحسین آخرین ساخته «نرگس آبیار» یعنی «فیلم شبی که ماه کامل» شد پرداخته است
آمار فروش فیلم‌های سینمایی روی پرده تا امروز جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸ نشان می‌دهد که«متری شش و نیم» مورد توجه مردم قرار گرفته و با فروش خوب خود در صدر فروش گیشه قرار گرفته است.
دستمزد برخی از بازیگران هالیوودی منتشر شده که در جدول زیر آن را می‌بینید.
سازمان امور سینمایی و سمعی بصری دستورالعمل جدید درجه‌بندی سنی فیلم‌های سینمایی را که به امضای حسین انتظامی سرپرست سازمان رسیده، ابلاغ کرده است
مهناز افشار به‌خاطر انتشار و اظهار نظر درباره یک توییت جعلی، مورد پیگیری قضایی قرار گرفته و بر اساس اخبار منتشر شده او ممنوع الخروج شده است.
سیدعلی ضیا اعلام کرد که در اجرای طرح چهره مردمی ۹۸، چهره‌های جدیدی که الگوی حقیقی جامعه هستند معرفی خواهند شد. سعید اوحدی نیز در این باره گفت: «گنج بزرگ خلقت و سر مگوی آفرینش خدمت به مردم است و شبکه یک با طرح انتخاب چهره‌های مردمی الگوی این کار بود. اینکه ۲هزار نفر در ابتدا، ۴۰ نفر در مرحله بعدی و سرانجام ۱۱ نفر در پایان به عنوان چهره‌های برتر مردمی معرفی شوند، حرکت بسیار بزرگی است و به راستی این چهره‌ها تجلی دعای مکارم اخلاق امام سجاد (ع) بودند.»
نیکول کیدمن می‌گوید که بسیاری حتی دوستان صمیمی‌اش او را به خاطر اعتقادات مذهبی‌اش اذیت می‌کنند.
۱۴