تهیه کننده سه فیلم حاضر در فیلم شهر از استقبال خوب اولین فیلم اکرانی‌اش و حضور در جشنواره ارمنستان گفت.
پروانه معصومی:
بازیگر برنده سیمرغ بلورین فجر درباره رهبر مسلمانان نیجریه و وظیفه هنر متعهد نسبت به آزادی‌خواهان مسلمان جهان صحبت کرد.
گفت‌وگوی «جوان» با زینب سوداچی نویسنده کتاب «برایم حافظ بگیر» با موضوع سردار شهید شعبان نصیری
سردار شعبان نصیری که از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بود، سابقه حضور طولانی در جبهه مقاومت را نیز داشت. ابتدا به سوریه رفت و در دفاع از حرم و جهاد با تکفیری‌ها نقش مؤثر و برجسته‌ای ایفا کرد.
گفت‌وگوی «جوان» با رهیافته‌ای که یک اتفاق مسیر زندگی‌اش را تغییر داد
محمد عرب، مهندسی ایرانی است که خیلی‌ها او را به واسطه برنامه ماه عسل و روایت سرگذشت زندگی‌اش می‌شناسند؛ کسی که همراه خانواده از ۱۴ سالگی در لس‌آنجلس زندگی کرده است.
تولید مستند- مسابقه «کارساز» با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور به ایستگاه پایانی رسید.
قدرتمندی در بعد اقتصادی با مقاومت حاصل می‌شود. دستاورد مقاومت و هزینه‌های سازش را می‌توانیم به روش‌های مختلف در منابر به مردم منتقل کنیم.
جواد محرمی
دیروز مصادف بود با روز تولد کارگردان آثار ماندگار «کیف انگلیسی» و «کلاه پهلوی»، نگارنده سال‌های آخر عمر این فیلمساز فقید بار‌ها پای درد دل او درباره کاستی‌های سینمای ایران نشست و از نقطه نظرات کارشناسانه و تیزبینانه وی درباره پریشانی‌های مختلف فیلم و سریال‌سازی که جنبه‌های مختلفی را دربرمی‌گرفت بهره برد.
تحولات خلیج فارس و اذعان رسانه‌ها به دست برتر ایران در مواجهه با نیرو‌های بیگانه، بار دیگر باعث شد تا غرور ملی و احساسات ضداستعماری در میان مردم ایران به اوج برسد، به خصوص اینکه دولت انگلیس در یک طرف این مواجهه است و مردم ایران در حافظه تاریخی خود سابقه طولانی از دشمنی انگلیس با ایران به یاد دارند.
روایت ۲ طنزپرداز از دیدار ۵/ ۲ ساعته با رهبر انقلاب
«در تقویت جریان انقلابی و مومن، صریح باشید. ما طرفدار عناصر انقلابی پیشرو هستیم، البته این معنایش طرد بقیه نیست، نه! با همه با روی خوش برخورد کنید. دشمنی ۲۰۰ساله انگلیسی‌ها با ایران فرصتی را فراهم کرده و شاعران باید به این عرصه ورود کنند.»
«خون دلی که لعل شد» مشتمل بر خاطرات خودگفته رهبر معظم انقلاب، به دلیل استقبال گروه‌های مردمی قرار است به زبان‌های اردو و روسی ترجمه شود.
۱