پژوهشگران موفق شده‌اند با توسعه مبتنی بر هوش مصنوعی در حوزه اسکن مغز، ژن‌های آلزایمر را شناسایی کنند.
کارشناس مدیریت کسب‌وکار گفت: جوامع توانسته‌اند تا حدی خود را با پیشرفت‌های صنعتی و تکنولوژیکی وفق دهند و حیطه کسب‌وکار خود را با این تغییرات، همگام کنند.
پویش جمع‌آوری امضای نخبگان برای اعلام انزجار از بی‌تفاوتی حکام کشور‌های اسلامی نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی و همدردی با نخبگان فلسطینی به همت مرکز همکاری‌های تمدنی بنیاد ملی نخبگان راه‌اندازی شد.
تحقیق میدانی جدیدی نشان می‌دهد هوش مصنوعی مشاغل را از بین نمی‌برد بلکه ماهیت آن را تغییر می‌دهد.
یک کارشناس حوزه بلاکچین گفت: رویکرد مردم به رمزارز‌ها اجتناب‌ناپذیر است. حاکمیت هرچه بیشتر از پلتفرم‌های ایرانی رمزارز‌ها حمایت کند، توانایی تنظیم‌گری بیشتری دارد؛ اما اگر اقدامی نکند سرمایه‌های مردم به سمت رمزارز‌های خارجی و پلتفرم‌های زیرزمینی هدایت می‌شود.
الگوریتم‌های هوش مصنوعی استفاده‌شده در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و فیس‌بوک برای استفاده بیشتر این سکوها، سلامت ذهنی جوانان را به خطر می‌اندازد.
هوش مصنوعی در تار و پود زندگی روزمره بشر بافته شده است. برنامه‌ریزی برای سفر، نحوه خرج پول، اخبار و تعاملات اجتماعی نشان از آن دارد که این فناوری نوین در زندگی همه ما وجود دارد.
متا برای افزودن واژه تروریست به بیوگرافی برخی از کاربران اینستاگرام که خود را فلسطینی معرفی کرده بودند، عذرخواهی کرد.
قانونگذاران و تنظیم‌کننده‌ها به طور قابل‌توجهی نگران ایجاد تعادل بین نیاز به محدود کردن جدی‌ترین پیامد‌های سیستم‌های هوش مصنوعی بدون سرکوب نوآوری با مقررات سنگین دولتی هستند.
 شبکه اجتماعی لینکدین برای دومین بار در سال جاری ۶۶۸ کارمند خود را اخراج کرد.
۵