سردارعلی استاد حسینی به عنوان فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز معارفه وسردار بهرام حسینی مطلق تودیع شد
کد خبر: 644798
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/002hjy
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۰
طی مراسمی باحضورسرداران سلامی وربیعی وجمعی ازمسئولان کشوری و استانی
طی مراسمی باحضورسرداران سلامی وربیعی وجمعی ازمسئولان کشوری و استانی سردارعلی استاد حسینی به عنوان فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز معارفه وسردار بهرام حسینی مطلق تودیع شد

تحریم ها ما را به شکوفایی و عزت بر بلندای جهان مبدل ساخته است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه استان البرز گفت: تحریم ها نه تنها حرکت در مسیر پیشرفت را متوقف نکرده، بلکه ما را به شکوفایی و عزت در بلندای جهان مبدل کرده است .

سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه استان البرز با اشاره به تولد انقلاب وهمانندی این پدیده الهی به بعثت پیامبر اظهارداشت: تولد انقلاب اسلامی و تداوم آن همان بعثت اولیه پیامبر اسلام است.

وی افزود: وقتی خورشید اسلام از مکه بر قلب پیامبر اسلام تجلی یافت، دشمن باور نمی کرد، در شرایطی که تعداد یاران پیامبر به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسیدند، این رسالت این چنین در عالم طنین انداز شود

سردار سلامی تصریح کرد زمانی که  انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، دشمن در بد ترین شرایط هم گمان نمی کرد، روزی این انقلاب و اسلام در ایران بتواند خاری در چشم دشمنان و سدی در برابر استکبار طلبی آنان شود.

17 هزار قربانی تروریسم و 8 سال جنگ در تاریخ کشور ما نظیر ندارد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به  بلایایی که در صدر اسلام متوجه پیامبر بود عنوان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به محض به ظهور رسیدن این ارزش الهی پا عقب نکشیدند و از این حیث همه خصومت ها برای کشور ما یک استثنا است.

وی گفت: در جنگ تحمیلی همه قدرت های جهان و حتی کشور هایی که با هم ضد بودند، علیه اسلام متحد و صف آرایی کردند  و با وجود ترور 17 هزار نفر از افراد برجسته نتوانستند خدشه ای به نظام ما وارد سازند.

انقلاب ما مبتنی بر منطق وحی و لایت فقیه است

سلامی با عنوان اینکه انقلاب ما مبتنی بر منطق وحی و ولایت فقیه است اظهارکرد: با وجود دشمنی ها، تحریم ، دیپلماسی خصمانه و غیر منطقی،  میهن ما به برکت ولایت مطلقه فقیه در تمامی عرصه ها با تشخیص سره از ناسره توانسته است از سختی ها عبور کند.

تحریم ها ما را به شکوفایی و عزت در بلندای جهان مبدل ساخته است

جانشین فرمانده سپاه پاسدارن  با اشاره به تحریم های غرب و آمریکا علیه ایران اسلامی گفت: کشور ما از بدو تأسیس انقلاب همواره تحریم بوده است و مسئله تحریم مسئله امروز نیست و با وجود این سیاسیت های غیر انسانی کشور ما امروز در جایگاه بسیار شکوهمندی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد : در واقع تحریم ها نه تنها حرکت در مسیر پیشرفت را متوقف نکرده، بلکه ما را به شکوفایی و عزت در بلندای جهان مبدل کرده است .

سردار سلامی با اشاره به برکت مائده های آسمانی ولی فقیه در جامعه اسلامی گفت: به برکت امام (ره) و امام خامنه ای امروز در نقطه روشنی از تاریخ قرار گرفته ایم  در عرصه دیپلماسی، اقتصادی و فناوری هسته ای با قدرت های طراز اول برابری می کنیم و بر این اساس دشمن دریافته است که قدرت ما مهار ناپذیر است و زنجیره تحریم ها نیز نتوانسته خواب آشفته دشمنان را عملی سازد.

تنها راه حل دنیا در برابر معمای ایران، روش اعتماد و احترام به ارزش هاست

وی در پایان با اشاره به مسئله سازی دشمن برای ایران در حوزه های مختلف گفت: تنها راه حل و معمای رفتار با ایران، اعتماد و احترام به ارزش ها و آرمان های جمهوری اسلامی است.

وی همچنین تأکید کرد: دسیسه سازی دشمن در بحث هسته ای، تکنولوژی، ترور دانشمندان و ... جز این که آنها را به انزوا بکشاند، عایدی برای انها نخواهد داشت. 

 

سپاه مولد معرفت و اعتقاد است

 

نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهرستان کرج گفت: جایگاه سپاه جایگاه والایی است وسپاه متولد با انقلاب و معرفت و معنویت است.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی  در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه استان البرز اظهارداشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ماموریت دفاع از انقلاب و کوشش در راستای تحقق آرمانهای الهی و حفظ دستاوردهای آن با تدبیر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است.

نماینده ولی فقیه در استان البرز افزود :جایگاه سپاه جایگاه والایی است وسپاه متولد با انقلاب و معرفت و معنویت است.

وی با توجه به آمادگی سپاه پاسداران در پذیرش مسولیت های سخت و انجام کارهای جهادی تصریح کرد: با عزم راسخی که در فرماندهان این نیرو هست سپاهیان همیشه در عرصه های سخت آماده پذیرش کارهای جهادی بودند و هستند.

امام جمعه کرج با بیان ویژگی ولایتمداری و تکلیف گرایی نیروهای سپاه افزود: نیروهای سپاه نیروهایی تکلیف گرا و ولایت مدار هستند و در سال جدید که با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیرت جهادی نامگذاری شده پرشورتروارد عرصه می شوند.

آیت الله حسینی همدانی  با اشاره به تربیت نیروهای متخصص و متعهد توسط سپاه پاسداران برای قبول مسولیت‌های حساس در کشور تاکید کرد: از کارهای ارزشمند و ویژگی های ستودنی سپاه در سال‌های اخیر تربیت مدیرانی متخصص و متعهد برای پذیرش مسولیت های حساس در کشور بود که این کار بزرگی بود که انجام شد.

حسینی همدانی به فعالیت های عمرانی سپاه در گستره جغرافیایی کشور اشاره کرد و افزود: فعالیت های سپاه در گستره وسیعی در کشور با مدیریت جهادی و دانش بنیان عمل شکل گرفته است.

امام جمعه کرج در مورد عملکردمطلوب سپاه در مقابله با جنگ نرم دشمنان انقلاب تاکید کرد: عملکرد سپاه در مقابل با جنگ نرم دشمنان چشمگیر بوده و ارتش سایبری سپاه پاسداران خواب را از چشم دشمن گرفته است.

آیت الله حسینی همدانی  با اشاره به مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه استان االبرز مطلبی را متذکر و در این باره گفت: تودیع استمرار یک حرکت است نه اتمام یک حرکت.

وی  تصریح کرد: وقتی سربازی وظیفه اش در یک منطقه به اتمام می رسد، به جای دیگر رفته و راه سرباز دیگری را ادامه می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان البرز همچنین گفت: مراسم های اینچنینی برای ما حکم تذکر دارد و تذکر از این باب که این جایگاه ماندنی نیست و باید از آن عبرت گرفت.

آیت الله حسینی همدانی در پایان خاطرنشان کرد:در طول دوران تصدی  باید به روزی توجه کرد که قرار است درمقابل شهداء و حضرت ولی عصر پاسخگو باشیم.

 

همکاري و همگرايي فرماندهي سردار حسيني مطلق مثال زدني است

 

مسئول نمايندگی ولي فقيه در سپاه استان البرزهمکاري و همگرايي در دوران فرماندهي سردار حسيني مطلق را مثال زدني دانست

حجت الاسلام محمد جواد موحد  در مراسم توديع و معارفه فرمانده سپاه امام حسن مجتبي (ع) استان البرز با قدردانی از زحمات ارزنده سردار بهرام حسینی مطلق در طول تصدی مسئولیت فرماندهی سپاه استان البرز افزود: هر لحظه نفس کشيدن در مجموعه سپاه مايه تعالي است و دوران فرماندهي سردار حسيني مطلق که استان البرز شکل گرفت و سپاه جديدي در استان متولد گرديد وي براي تفکيک و شکل گيري زحمات زيادي متحمل شد .

 مسئول نمايندگی ولي فقيه در سپاه استان البرز اظهارداشت: در اين دوران همکاري و همگرايي خيلي خوبي بين مجموعه فرماندهي ، نماينده ولي فقيه و حفاظت اطلاعات سپاه استان وجود داشت که جا دارد از زحمات سردار حسيني مطلق تشکر و قدرداني نمايم .

حجت الاسلام موحد همچنین در این مراسم برای سردار علی استاد حسینی فرمانده جدید سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز در تصدی مسئولیت فرماندهی سپاه این استان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

 

5هزار شهید و ده ها هزار جانباز، سند افتخار البرز هستند

 

سردار بهرام حسینی مطلق فرمانده دانشکده فرماندهی سپاه پاسداران (دافوس) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) ، با اشاره به ظرفیت های عظیم استان البرز، مردم این خطه را یکی از متدین ترین و مؤمن ترین مردم کشور دانست و گفت: البرز نا هنجار نیست.

سردار بهرام حسینی مطلق با اشاره به حماسه آفرینی دلیرمردان لشکر 10 سید الشهدا، گفت: 5 هزار شهید و ده ها هزار جانباز و رزمنده سند افتخار استان البرز هستند.

وی همچنین با اشاره به قومیت های مختلف در استان البرز گفت: با اینکه 85 درصد جمعیت این استان غیر بومی است، اما کرج و حتی شهر های مهاجر پذیر اقماری این استان، متدین هستند. شرکت در راهپیمایی ها ،  شرکت در مناسبت و یادواره های شهدا و ... گواه این موضوع است.

فرمانده سابق سپاه امام حسن مجتبی (ع) در رابطه با عملکرد این نهاد در مدت فرماندهی وی گفت: هر چه خدمت و تلاش بوده مرهون زحمات همکاران و مردم بوده است.

 وی افزود: با توجه به تمرکز جمعیت در مرکز شهرستان ، برآن شدیم تا با افزایش نواحی مقاومت در سطح استان، از ظرفیت بالقوه این استان استفاده کنیم.

فرمانده دانشکده فرماندهی  سپاه پاسداران (دافوس) تصریح کرد: برای هر یک از شهرستان های استان البرز ناحیه مقاومت بسیج تأسیس شد و بر این اساس ،  تعدا د حوزه های مقاومت افزایش و به عدد 40 افزایش یافت.

وی با اشاره به نقش زنان در جامعه و بسیج گفت: با توجه به اینکه50 درصد جمعیت کشور را زنان تشکیل می دهند، بنابراین، در کنار حوزه های برادر، حوزه خواهران نیز راه اندازی و به تعداد برابر با حوزه های برادران توسعه یافت.

فرمانده دانشکده فرماندهی  سپاه پاسداران (دافوس)  با توجه به افزایش تعداد نواحی و حوزه های بسیج اظهار داشت:  تعداد پایگاه های بسیج شهری طی این مدت 5/2برابر شد و مرز تعداد بسیجیان از 580هزار نفر گذشت.

 

پاسداران بايد زمينه ظهور را فراهم نمايند

 

فرمانده جديد سپاه امام حسن مجتبي (ع) استان البرزگفت: از وظابف خطیرپاسداران فراهم نمودن زمينه ظهور حضرت مهدي (عج) است.

سردار علی استاد حسینی در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز که درکانون بسیج جوانان کرج برگزارشد، افزود : بنده افتخار داشتم در روزهاي ابتدايي دفاع مقدس به همراه رزمندگان کرجي به جبهه اعزام شدم و اين افتخاري است که بار ديگر در خدمت پاسداران ومردم کرج هستم  و هميشه خود را خدمت گزار مردم و مسئولين مي دانيم.

فرمانده جديد سپاه امام حسن مجتبي (ع) استان البرز اظهار داشت : از اينکه توفيق خدمت گزاري به شما را پيدا کرده ام خدا را شکر مي کنم و از همه ي مسئولين کمال تشکر را دارم که قبول زحمت نمودند و امروز به اينجا آمده اند.

 

گفتنی است در پایان این مراسم که با حضور کلیه مسئولین استانی و شهری ، امنیتی و انتظامی ، پاسداران و جمعی از خانواده معظم شهدا در سالن شهدای کانون جوانان بسیج ناحیه کرج برگزار شد از زحمات سردار بهرام حسینی مطلق در طول تصدی مسئولیت فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی(ع) تقدیر و بجای ایشان سردار علی استاد حسینی طی حکمی به عنوان فرماندهی جدید سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز منصوب شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: