تیم ملی والیبال با سرمربی ایرانی و مشاور خارجی
انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال از جمله اقدامات مهمی است که محمدرضا داورزنی از لحظه حضور دوباره در ریاست فدراسیون به دنبال آن است. داورزنی که در بدو ورود به فدراسیون سخت به فکر استخدام مربی خارجی بود حالا با اجماعی که در جامعه والیبال روی استفاده از مربی داخلی به وجود آمده با عقب‌نشینی از مواضع قبلی خود می‌خواهد از یک خارجی نام‌آشنا به عنوان مشاور فنی استفاده کند و کار هدایت تیم را به مربیان داخلی بسپارد.
بایرن‌مونیخ دست‌نیافتنی‌تر از قبل
پیروزی‌های بزرگ و پرگل بایرن‌مونیخ مقابل فرانکفورت و دورتموند از آن دست برتری‌هایی بود که علاوه بر افزایش اختلاف این تیم در جدول رده‌بندی با سایر رقبا باعث جابه‌جا شدن رکورد‌ها و توجه رسانه‌ها به سمت سرمربی این تیم شد. بسیاری از رسانه‌ها این بازی‌ها را بازی تولد هانسی فلیک، سرمربی بایرن دانستند و حالا او را با پپ گواردیولا مقایسه می‌کنند.
دنیا حیدری
تشخیص واقعیت از نمایش این روز‌ها کار ساده‌ای نیست. بدون تردید بر کسی پوشیده نیست که کرونا شرایط بغرنجی را در کل دنیا ایجاد کرده، اما با به درازا کشیدن این داستان تلخ، جوامع مختلف به این نتیجه رسیده‌اند که نمی‌توان دست روی دست گذاشت و به تماشا نشست تا زمان یافتن واکسن و باید به شکلی محتاطانه و با در نظر گرفتن پروتکل‌های بهداشتی به زندگی روزمره بازگشت، چراکه نه فقط نشاط از جوامع به دلیل شیوع این بیماری منحوس رخت بر بسته، بلکه مردم برای تأمین نیاز‌های خود مجبور به امرار معاش هستند.
غول آلمان با سرمربی موفقش همچنان در حال پیشروی است و حتی کرونا هم نتوانست قطار سریع‌السیر بایرن‌مونیخ را از ریل خارج کند.
از مثبت شدن تست کرونا تا بی‌پولی و تهدید به انصراف
سازمان لیگ فوتبال فعلاً تصمیمی برای عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر ندارد. با اینکه تمرینات تیم‌ها شروع شده و تاریخ شروع بازی‌ها نیز مشخص است، اما بسیاری از باشگاه‌ها کماکان مخالف برگزاری رقابت‌ها هستند. در حالی که مخالفان مدعی هستند که سلامت بازیکنان و خانواده‌های‌شان در خطر است برخی باشگاه‌ها نیز از مثبت شدن تست‌های کرونای اعضای تیم خبر داده‌اند. دیروز سه بازیکن تیم پارس جنوبی جم هم به جمع مبتلایان اضافه شدند تا اعتراض‌ها شدت بیشتری پیدا کند. منتها نه وزارت بهداشت، نه فدراسیون پزشکی ورزشی و نه سازمان لیگ قصد کوتاه آمدن مقابل جو‌سازی باشگاه‌ها را ندارند.
نگاهی به انتخاب اعضای هیئت رئیسه فدراسیون‌ها با توجه به حکم وزیر ورزش برای وزیر دولت دهم در فدراسیون تیراندازی
در حالی اول هفته انتخاب وزیر دولت دهم برای هیئت رئیسه فدراسیون تیراندازی خبرساز شد که به نظر می‌رسد برخی انتخاب‌های اعضای هیئت رئیسه فدراسیون‌ها بیشتر از آنکه نفع ورزشی در آن نهفته باشد، نوعی نگاه سیاسی و گروهی در آن دیده می‌شود.
وکیل سرمربی اسبق پرسپولیس گفت: پس از این همه دوندگی که داشتیم این پرونده روند خودش را طی می‌کند و هیچ مصالحه‌ای را با پرسپولیس نخواهیم داشت.
بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران با عقد قراردادی یک ساله به تیم والیبال سایپا پیوست.
مهمترین اتفاق برای مهاجم بارسلونا در سال ۲۰۲۰ بازی کردن در کوپا آمه‌ریکا بود.
پس از کنار رفتن ناصر پورعلی فرد رئیس بازنشسته فدراسیون بدنسازی، سرپرست جدید این فدراسیون مشخص شد.
۱