خلف وعده واحد علوم تحقیقات کنار گوش سازمان مرکزی دانشگاه آزاد
هنوز دانشجویان علوم تحقیقات گلایه می‌کنند از گاردریلی که نیست، از رئیس دانشگاهی که مسیر ورود تا جلوی در ورودی دفتر خودش را گاردریل نصب کرده تا مبادا به خودش آسیبی برسد، دانشجویان که مهم نیستند! هنوز ایمن‌سازی کامل اتفاق نیفتاده است.
بلاتکلیفی دانش‌آموختگان رشته «تکنسین دهان و دندان» ادامه دارد
در روز‌هایی که خبر رسیده نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت برای دیدار خانواده‌اش در امریکا به سر می‌برد، دانشجویان تکنسین سلامت دهان و دندان بیش از یک ماه است که در حسرت دیدار وی به سر می‌برند.
در انتخابات کمیته نظارت بر نشریات دانشجویی چه گذشت؟
کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم یکی از مهم‌ترین مراجع رسیدگی به عملکرد فعالان در حوزه نشریات دانشجویی دانشگاه‌هاست. چند سالی است که در نزدیکی به روز‌های برگزاری انتخابات این کمیته شاهد تخلفات گسترده از سوی یک طیف خاص به نام اصلاح‌طلبان هستیم.
تصاویر شکار شده از روگ جدید، نمایی از مدل مفهومی "اکس موشن" ۲۰۱۸ را در ذهن تداعی می‌کند.
اگر مایل نیستید پس از مرگ اطلاعات شما در گوگل به یادگار بماند تنظیمات زیر را انجام دهید تا پس از مرگ تکلیف دارایی دیجیتال‌تان هم مشخص شود.
برخی گزارشات تایید نشده از روسیه نشان می‌دهند که پلتفرم اندروید در گوشی‌های هواوی احتمالا با یک سیستم عامل روسی با نام Aurora جایگزین می‌شود.
سامانه هدایتگر پارک و سیستم کنترل کروز هوشمند نیز از دیگر گزینه‌های این خودرو در نسخه استاندارد محسوب می‌شود.
آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ به روایت آمار
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۸ از صبح امروز آغاز شده است و آمار داوطلبان نشان می‌دهد، ۵۰.۱۰ درصد داوطلبان زن و ۴۹.۹۰ درصد مرد هستند.
۷